FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Ktoś się nie bał i zaje... czyli uwaga na z&#

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.02.2005, 11:47:30 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Witamw kolejnym temacie. dziś na pisze Wam jak to zostawiłem rower w stojaku i juz go nie zobaczyłem. Skradziono mi rower mój jedyny śrdek transportu, według Policji rowery giną w Zelowie przeważnie w środy ( uważajcie w te dni:), a zz dazra się to stosunkowo często. Moje prywatne śledztwo wykazało że tym co położył rękę na "nie swoim" był pan spod sklepu, który nie maił na kolejna flaszkę więc wpadł na pomysł , że ładny rower w stojaku stoi i sobie go pożyczył, szkoda że na zawsze. To nic pewnego ale własnie tak wróble ćwierkają na Rynku:)
Pilnujcie zatem swoich "maszyn" szczgólnie w Dzień Dyszla, bo choć jesteśmy stolicą rowerów , polskim Pekinem to także i tu rozwija się" gangsterka" na ten towar.
P.S.
Jeśli zobaczycie gdzieś pędzący żołto-rdzawy góral, dajcie znać.Miejcie oczy szeroko otwarte:)
pozdrawiam i czekam na Wasze zdania. Cześć.
(fak i czym ja teraz...Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 04.02.2005, 16:27:08 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Niestety Kryształ to już u nas nie nowość, że giną nam rowery Smuteczek, dobrze chociaż że samochodów nie kradną choć zdarzają się przypadki, całe szczęście rzadko.
Napewno nie pozostaniesz sam pośród tych którym znikneły rowery - taka nasza brutalna rzeczywistość Smuteczek Ciekaw jestem gdzie te rowery trafiają, bo napewno nikt nie wyjedzie takim na Zelów...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 14.02.2005, 18:28:09 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Hmm...Zdarzają się i takie przypadki, w których rowery giną z własnych podwórek i do tego przez własnych sąsiadów ! To jest dopiero bezczelność. Pozdrowienia dla wszystkich poszkodowanych i poszukujących swoich dwóch kółek.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.02.2005, 11:05:51 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Kryształ a może powinieneś zgłosić fakt kradzieży roweru na policje?? Może znaleźliby twój rower?? Spróbować można, zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomożePytajnik

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 13:20:59 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Nightcrawler napisał:
Kryształ a może powinieneś zgłosić fakt kradzieży roweru na policje?? Może znaleźliby twój rower?? Spróbować można, zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomożePytajnik

Odpowiadam. na Policji byłem 10 minut po kradziezy patrole wysłane w miasto nic nie zauważyłySmuteczek Rower juz w którejs komórce pewnie zmieniał kolor. A poza tym pan zza iurka zapytał mnie i powiedział:"A moze wiesz któ mógłby to zrobić? Nie bój się to niczym nie grozi' Aż mi sie włos na głowie zjeżył. Ze niby ja mam wiedziec. tak to juz jest z Policją, trzeba donich z adresem złodzieja pójśc to go złapią i to nie na pewno....Ehhh....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 14:48:50 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No niestety w twoim przypadku policja zawiodła. Szkoda tylko, że policja jest taka jaka jest. Chyba zacznę też pilnować swojego roweru.......

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 08.03.2005, 10:29:35 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Mnie kilka lat temu też ukradli spod 1 na Płockim. Chwilke tylko stał. Potem kumplowi który mieszka właśnie w jedynce. Tam na 100% mieszka koleś który się w to bawi! Widzialem go kiedys na moim rowerku... Evil or Very Mad Głupi byłem, że mu w szprychy czegoś nie wsadziłem... A policja sobie nic z tego nie zrobiła...

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.04.2005, 12:42:49 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Kryształ... pewnie swój rower zapiołeś podobnie jak ten he he he...


_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 16.04.2005, 14:31:00 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Sprytny ten rowerzysta, hehehe Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby. Widać ze doświadczony Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 Ktoś się nie bał i zaje... czyli uwaga na z&# 
PostWysłany: 16.04.2005, 19:45:57 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Fotka może śmieszna ale niestety taka jest okrutna prawda. Sam byłem świadkiem podobnej głupoty ludzi wiele razy. No cóż, na głupotę nie wymyślono jeszcze lekarstwa Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MaxthonWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon