FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Testowane na zwierzetach-czyli jak to wszystko sie odbywa...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.09.2004, 08:29:02 Odpowiedz z cytatem
tadek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 12
Skąd: Zelów
Register IP:


...zanim produkt trafi do ludzi. i tak oto mamy browar TYSKI który testuje swój wyrób na kocie
. Jak zuważamy nie ma tutaj zadnych skutków ubocznych a wiecludzie mogą spokojnie go pic LOL LOL LOL Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Testowane na zwierzetach-czyli jak to wszystko sie odbywa... 
PostWysłany: 30.09.2004, 13:17:01 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


nie wiem do czego zmierzasz, tadku, pisząc tę wiadomość. Czy po prostu żartujesz, czy jeteś przeciw czy za testowaniem różnych preparatów na zwięrzętach, czy wręcz wiwisekcją...
bardzo często w różnych gazetach (nawet we wczorajszej) można znaleźć poświęcone temu tematowi artykuły. W moim liceum, grupka anarchistów miała swoje tablo, w którym stałą rubryczkę poświęcała okropnemu faktowi znęcania się nad zwięrzętami.
Też jestem przeciw brutalnemu znęcaniu się nad zwięrzętami. Też jestem przeciw takiemu ich wykorzystywaniu, które mogłoby przynieść i nam szkodliwe efekty.
Ale jeśli czytam w informacji o leku, który przyjmuję,: "w badaniach na zwierzętach nie stwierdzono działania teratogennego leku" lub jakieś inne wiadomości, że nie stwierdzono żadnych powikłań - z ulgą przyjmuję te leki. Z ulgą, bo dzięki tej wiadomości, jestem bardziej przekonana, że nic mnie się nie stanie.
Bo w końcu kto dla kogo jest stworzony? My dla zwierząt? Czy odwrotnie? My mamy służyć zwierzętom, czy odwotnie?
Ale powtarzam jeszcze raz, że to nie znaczy że zgadzam się z maltretowaniem tychże zwierząt. Wręcz odwrotnie. Mam tylko cichą nadzieję, że podczas tych badań, dzięki ktrórym ja mogę spokojniej zawyżać dane leki, te zwierzaki nie były maltretowane...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon