FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Co we wakacje!?!?!?!?!?!?!??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Gdzie wybieracie sie na wakacje?????????
Zelów
50%
 50%  [ 10 ]
Po za Zelowem
20%
 20%  [ 4 ]
Pożdżenice
5%
 5%  [ 1 ]
Inne państwo
15%
 15%  [ 3 ]
Gdzieś indziej jeszcze
10%
 10%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 20


PostWysłany: 02.07.2004, 00:41:03 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


Ja się wybiram do Zelowa Suszę zęby .Kocham to miasteczko.Zawsze tu wracam i wracać będę.Juz nie mogę sie doczekać.
A Praga jest piękna,cudna,niezapomniana.Bardzo ciekawe,ludne i gwarne miasto.Co zobaczyć?Wszystko najlepiej.Most Karola absolutnie,zreszta nie da sie go przegapić,Hradczany,Złota uliczka....a na końcu zimne czeskie piwo na praskim rynku.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 03.07.2004, 08:54:32 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


No cóż... te wakacje... zapowiadają sie bardzo pracowicie.... ale przynajmniej nie będe sie nudzić Uśmiech... LOL heheh Mruga 2 właśnie mam 5 miesięczny staż.... Suszę zęby i yyy..hmmm Mruga 2 dziewczyna.. zapewne też będzie mi uprzyjemniac życie Uśmiech... i pogoda jeszcze żeby była fajna Suszę zęby qrde taka, żeby można sobie z browarkiem wyjść na świeże powietrze Suszę zęby pod namiot na patyki czy na działecce Uśmiech... jakieś imprezki Suszę zęby wystarczy umieć sobie zorganizowac czas Suszę zęby jak to łatwo i przyjemnie się pisze Uśmiech... Pozdrowionka @ll.... Ps... co do Pragi to polecam Suszę zęby ale pamiętam tylko jakiś most... i jakieś czyjeś piersi Uśmiech... to jedyne co pamiętam Suszę zęby

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 03.07.2004, 10:50:12 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Z pragi to pamiętam tanie alkochole;]. Zmine podziemne pijalnie piwa i nie tylko. Uprzejmych ludzi (zatrzymujące się samochody gdy ktoś czeka na pasach) Fajne dziewczyny (chociaż w polsce lepsze Twisted Evil ). Multum turystów, no i łatwo sie pomylić wchodząc do ubikacji (jeśli nie ma znaczka;]). Także nigdy z pragi nie zapomne tego świetnego metra, jest bardzo tanie a w ciągu 10min można dotrzeć z jednego końca miasta na drugi. Jest tam też dużo rożnych posążków, mostów itp. nawet ciekawe. Ogólnie jest to miasto które trzeba odwiedzić.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 03.07.2004, 18:58:54 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


A pozatym jadę pływać kajakami w Bory Tucholskie,opalać się w deszczu i szukać wsytępującej tam w niewielkiej ilości cywilizacji Suszę zęby I myślę że będzie fajnie Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 04.07.2004, 21:52:40 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


jakąś godzinkę temu wróciłam z biwaku ze znajomymi. Świetny tydzień spędzilśsmy nad Wartą. Woda jest super i ludzie też - ZELOWIACY Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 05.07.2004, 12:32:51 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


A jednak Zelów trochę poczeka bo jade do jakiejś wioski koło katowic na Orkon latać po krzekach i machać mieczem z pcv;P
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 09.07.2004, 13:35:19 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Jeśli chodzi o tą Pragę to byłem kiedyś ale krótko i szkoda bo bym se tam posiedział troche hyyhhyhy......

Może kiedys tam jeszcze pojade.... sie zobaczy..

Ja może pojade nad jakies morze ale to są jeszcze plany hyhyhy..
Pewnie bede i tak 99% wakacji kisił w Zelowie.. LOL LOL
Question Może pojade na Przystanek Woodstock ale to także nie są potwierdzone informacje ... Question
Sie zobaczy...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 16.07.2004, 11:20:53 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


No i jestem.I było super tylko zimno jak cholera i ciasno w dwójce iglo.Co dzień jakiś larp,ruiny zamku,latanie z mieczem lub bez w nocy aż do świtu,ogniska itp:>.Ja chcę jeszcze raz....WykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 19.07.2004, 13:36:39 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Smuteczek Smuteczek

Dziś sie dowiedziałem, że nici z mojego wyjazdu na X Przystanek Woodstock, heheheheheeh, ano czasem tak bywa Język Język ...... czasem często.. LOL


Ale jeszcze pozostaje mi Trójmiasto..... to musi wypalićWykrzyknikWykrzyknik! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 24.07.2004, 07:39:37 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


No ja byłam na 3 tyg u mojej kofanej rodzinki za opolem...Byłam w Czechach i duzo rzeczy nakupowalam Suszę zęby Suszę zęby [jeśli chodzi o Czechy polecam Gąrące źródła,Jaskinie na Pomezi,Góry LOL(np.Zla'te Hory-Biskupia Kopa v Jasenika'ch-mozna wejsc od strony Polski;wieża widokowaitp.Pradet(pradziad-z góry widać )i inne) LOL ,Karlova Studanka-przepiękna nocą-można napic sie wody źródlanej"PitnyPavilon"Uśmiech krzywy
Polska tez jest przepiękna,a jeśli chodzi sgn o Trójmiasto-to u mnie niewiem czy wypali(sam wiesz)
Wracając do naszego tematu: Jeszcze dokladnie niewiem czy gdzies pojade.. duzo przedemną,ale czas leci Uśmiech kwaśny..Jak przedtem wspomniałam:"Choc w domu tez jest fajowo".Niechodzi o komputer,spotkania z przyjaciółmi tylko spędzenie wakacji w gronie najbliższych(RODZINKA ITP).Bo tj tez ważne... Uśmiech... Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.07.2004, 09:08:11 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


Kiedy wrocilam z Orkonu to pierwsze co zrobilam to wpadlam pod prysznic.Na polu byl tylko hydrant a prysznic po 5-! w agroturystyce,z tego co wiem niektorzy myli sie moze raz na te 10 dni Shocked .Jakby sie komus nudzilo to tu sa fotki Uśmiech... http://213.227.74.104:81/cfk/orkon/jerzy/o04/Page.html

i

http://213.227.74.104:81/cfk/orkon/natt/o04/Page.html

Potem przepakowalam plecak i na nastepny dzien bylam juz w Zelowie,poczym dwa dni pozniej bylam juz w Polancu i stryjka.Stryjek sciera stol raz na 3 m-ce,prania nie pamietal kiedy robi(moze rok temu),woda tylko zimna ale jest!,tona mysich bobkow a na strychu stada myszy,nietoprzezy i blizej niezidentyfikowanych stworzen.Mimo wszystko jednak jest tam bardzo pieknie i mozna sie przyzwyczaic;P.
Teraz w koncu siedze w domku obczytuje ksiazki i komiksy,wczoraj bylam na Shreku2 i czekam na splyw kajakowy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.07.2004, 13:01:46 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Czesc Kochani Forumowicze
Pozdrowienia z goracego Cypru!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik1
Mam nadzieje, ze bawicie sie tak dobrze jak ja!Wykrzyknik!
[/code]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.07.2004, 21:29:09 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Ja narazie okupuje niestety Zelów, pracując za barem (zawsze można mnie odwiedzić)
Wolne i ewentualny wyjazd już niedługo... Suszę zęby oby pogoda dopisała w sierpniu

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.07.2004, 21:50:57 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


Pogoda MUSI dopisac w sierpniu bo mi kajak zatonie jak bedzie lalo!A gdzie jedziesz Danon i kiedy?A do baru wpadne na pewno,jak zawsze kiedy jestem w Zelowie;P
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Co we wakacje!?!?!?!?!?!?!?? 
PostWysłany: 31.07.2004, 13:55:43 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ja może pojade w kumplami nad morze... Fajnie będzie. A narazie to jak najwięcej ognisk na patykach by sie przydało... LOL No i do kogoś na grila bym wpadł...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon