FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 22.08.2013, 21:33:56 Odpowiedz z cytatem
obserwatorboczmy
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 1

Register IP:


xxx


Ostatnio zmieniony przez obserwatorboczmy dnia 22.09.2013, 18:20:55, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x800
PostWysłany: 23.08.2013, 07:28:43 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Jak widzę nadszedł czas brania odpowiedzialności za swoje wypowiedzi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1366x768
PostWysłany: 23.08.2013, 07:45:55 Odpowiedz z cytatem
zlw83
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: ZLW
Register IP:


qwerty


Ostatnio zmieniony przez zlw83 dnia 30.03.2014, 23:27:18, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 23.08.2013, 12:58:00 Odpowiedz z cytatem
krystek
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 338
Skąd: ZELÓW
Register IP:


Mruga


Ostatnio zmieniony przez krystek dnia 31.10.2013, 16:53:16, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Wiersze, w niezmienionej wersji, mogą być wykorzystywane i powielane, pod warunkiem zamieszczenia przy nich adresu źródłowego i nazwiska, bądź nicka autora.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1280x800
PostWysłany: 01.10.2013, 19:29:03 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Co może przynieść nowy dzień? – takie pytanie zawarte jest w tytule wątku.
Minęło już trochę czasu i każdy ma własne zdanie co ten pamiętny dzień październikowy 2010 r. przyniósł.
Wbrew czarnowidztwu, sabotującej garstki zwolenników poprzedniej ekipy, Ten Dzień przyniósł dużo dobrego dla przeciętnego mieszkańca gminy, ale był też upiornym tańcem na grobie utraconych wpływów, w wykonaniu tych, którym nie przedłużono mandatu zaufania, dla realizowania „własnej, jedynie słusznej linii”.
Po 16 latach monotonii i marazmu, w zatęchłe struktury lokalnych władz wpuszczono powiew świeżości , odrywając ciepłe stołki mocno przyrośnięte do tyłków, a za tym poszły zmiany.
Mam wrażenie, że świat się z tego powodu nie zawalił, a żyje nam się co najmniej – odrobinę, bardziej komfortowo, niż przed październikiem 2010r. Wystarczy przejechać się przez Zelów i okolice, żeby zauważyć zmiany.

Ale tenże - NOWY DZIEŃ, przyniósł też namacalny obraz –„siły„ poprzedniej ekipy.
To, że obrzucano Głowę gminy obelgami - bezzasadnie zarzucając Jej korupcję, że ścichapęk sprowokowano wobec Jej poczynań niemalże na wstępie dochodzenie służb specjalnych, mające na celu psychiczne zdruzgotanie, że znieważającymi wypowiedziami podważano autorytet, świadczy o tym, że uprzejmość, uczciwość i lojalność nie była językiem propagandy - zwolenników poprzedniej ekipy.
Moim zdaniem, przejawy agresji były tu następstwem frustracji i wyrazem słabości, oraz brakiem umiejętności panowania nad emocjami, a co za tym idzie, brakiem zdolności panowania nad czymkolwiek.

Tak więc Nowy Dzień, prócz normalności i poprawy jakości życia, przyniósł zawiść, zazdrość, agresję, wstyd i kompromitację.

_________________
Wiersze, w niezmienionej wersji, mogą być wykorzystywane i powielane, pod warunkiem zamieszczenia przy nich adresu źródłowego i nazwiska, bądź nicka autora.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1280x800
PostWysłany: 10.01.2014, 07:24:55 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Jak Wam sie podobały fajerwerki na rynku w Sylwestra??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinNT1366x768
PostWysłany: 02.02.2014, 13:30:21 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


od 2010 roku takiej lipy tu jeszcze nie było Crying or Very sad

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 17.11.2014, 19:30:13 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Nadszedł nowy dzień po wyborach, ale ja nowego burmistrza nie widzę.

O tym , że z uwagi na dużą ilość kandydatów będzie druga tura wyborów w Zelowie byłem prawie pewien, natomiast zaskoczyło mnie kto znalazł się w tej drugiej turze. O ile bowiem stawiałem na panią Świerczyńską o tyle byłem przekonany, że drugim z kandydatów będzie kandydat Pis-u pan Rogut. Byłem również pewien, iż pan Malinowski wspierany przed pana Kulę , prominentnego działacza PO w powiecie bełchatowskim dostanie w Zelowie około 1000 głosów tj. mniej więcej tyle ile dostał gdy startował z list Platformy Obywatelskiej w wyborach do sejmu, jednak w swojej ocenie pomyliłem się . Stało się tak jak się stało i nikt już tego nie zmieni, zastanawia mnie natomiast w chwili obecnej jakie będzie nastawienie wyborców pana Roguta i Zelowskiego PIS-u, gdyż jeśli będą oni chcieli uczestniczyć w drugiej turze wyborów to będą musieli określić się czy bliżej im do zielonej koniczynki PSL-u z którą związana jest pani Świerczyńska czy do symbolu uśmiechniętej Polski, znaku Platformy Obywatelskiej z którą w alians wchodzi pan Malinowski. I ja jako wyborca o dość konserwatywnych przekonaniach też będę musiał podjęć swoją decyzję w tej sprawie.


Ostatnio zmieniony przez Diiderot dnia 18.11.2014, 12:31:47, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1152x864
PostWysłany: 17.11.2014, 20:44:15 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


W Bełchatowie do Rady Miejskiej nie wszedł nikt z PO, głównie weszli z Pis-u . Ale to tak na marginesie, bo tu jest Zelów.

Naszym Zwycięzcom gratuluję. Pani Świerczyńskiej bardziej, panu Malinowskiemu mniej. Tak proporcjonalnie do zdobytych głosów.

Mruga

_________________
Wiersze, w niezmienionej wersji, mogą być wykorzystywane i powielane, pod warunkiem zamieszczenia przy nich adresu źródłowego i nazwiska, bądź nicka autora.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 26.11.2014, 11:28:19 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Na stronie Ziemi Zelowskiej znalazłem taki artykuł, który moim daniem powinien zainteresować osoby piszące i dyskutujące na na stronie Forum Zelowa. A który jasno pokazuje jaki poziom kultury politycznej jest przez różne osoby prezentowany.



" Kim jest Kaktus i Gemini?


Przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie wyboru Burmistrza Zelowa, warto zastanowić się nad tym czy osoba, która będzie nas reprezentować i podejmować w naszym imieniu decyzje jest tego godna. Wygrałam wybory w listopadzie 2010 r. i w krótkim czasie na forum internetowym Zelowa zaczęły pojawiać się obraźliwe wpisy szkalujące mnie i moją rodzinę. Za wpisy zarzucające mi ustawianie przetargów opatrzone Nickiem-obserwator boczny, musiał przeprosić mnie po przegranym procesie P. Czesław Ożarek i oświadczył, że pisał rzeczy kłamliwe.

Człowiek ten był przez długi czas Dyrektorem SP ZOZ w Zelowie w czasie kiedy Burmistrzem Zelowa był Sławomir Malinowski. Dużą aktywność na forum wykazywały się osoby kryjące się pod Nickami: Kaktus i Gemini. Możecie Państwo wejść na stronę forum Zelowa w zakładkę „Nowy burmistrz…co może przynieść nowy dzień” i zapoznać się z treścią tych wpisów.

Na podstawie informacji z TP SA udało się ustalić, że część wpisów na forum określonych Nickami Kaktus i Gemini zostało wysłanych do sieci ze złącza internetowego zarejestrowanego na Pana Sławomira Malinowskiego.

Gemini dokonał między innymi takiego wpisu: „od wielu miesięcy było jasne ,że tak zwani radni z Gminy Razem napasieni przez poprzedniego burmistrza etatami i mieszkaniami dla córek ,żonek, ciotek i szwagrów, żeby tego nie stracić spotulnieją raz dwa. I bardzo dobrze się stało! Dość już tej hipokryzji! Niech będzie jasność, kto jest kto ! Teraz wiadomo nie ma żadnego klubu Gmina Razem, bo wszyscy – poza radnym Robertem Pawlakiem- przeszli na żołd P. Świrczyńskiej i Ziemi Zelowskiej.”

Żenujące – to jest jedyne słowo, które mi się nasuwa. Nie ma żadnego żołdu Ziemi Zelowskiej, ponieważ w tej opcji są zupełnie inne standardy uprawiania polityki .

Wpisów dokonanych przez Geminiego i Kaktusa były dziesiątki. Jak duży zawierały w sobie ładunek nienawiści i bezsilności oceńcie Państwo sami.

No cóż – żenujące."
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 64 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon