FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Karetka stacjonująca w Zelowie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 17.12.2012, 08:31:20 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


Witam
Chciałbym poruszyć temat, którym niedawno chwaliła sie władza czyli projektem stacjonowania karetki w naszym mieście. Była niby petycja, wizyta udokumentowana fotografiami uśmiechniętych twarzy, zapewnione poparcie i obietnica rozważenia sprawy do końca września. To było trzy miesiące temu. Wiem, że zmiana planu KSRG dla województwa to nie mały pikuś lecz ten z tych średnich, ale nie jest nie do przeskoczenia.
Czemu nikt nie informuje społeczności o tym jak sprawy ważne dla obywateli się toczą? na jakim są etapie lub dlaczego i na jakim szczeblu zostały zablokowane?
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
 Karetka stacjonująca w Zelowie 
PostWysłany: 13.01.2013, 15:32:57 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


karolinka94 napisał:
Petycja nic nie da.


A masz jakieś informacje by tak sądzić? Podziel się z nami.
Wiem, że władza podejmuje przeróżne działania by przypodobać się wyborcom i przekonywać, że dbanie o ich dobro jest celem najważniejszym i najistotniejszym...
Czasem nawet jakiś skutek z tego jest.
O karetce w Zelowie słyszałem już ze cztery lata temu za starego burmistrza i wtedy wyszło jak zwykle, jak wyszło teraz? pewnie tak samo.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon