FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> SPZOZ w Zelowie - agonia czy zapowiedź rozkwitu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 03.10.2011, 12:47:21 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Widzę, że marnie z poczuciem humorku u nawzajem się wazelinujących, dostojnych forumowiczów. A Pan C4rtm4n pisząc ile mam lat, chciał mi powiedzieć, że już niedługo umrę? Bo jeśli tak, to lecę po trumnę! Eeech, nie ładnie wypominać kobiecie wiek, a jeszcze „... takiej jak ja.” A gdzie podział się ten wpis czerwony - "KSIĄŻKA SPŁONIE" - bo mi się podobał a już go nie ma?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.10.2011, 13:27:58 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


WoooW Przemówiła ludzkim głosem WoooW
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.10.2011, 14:48:52 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Ja go nie usunąłem najwyraźniej zrobili to moderatorzy mając ku temu powody.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 03.10.2011, 18:10:23 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Szkoda, bo to był jedyny post z polotem i klasą, w tym tak "poważnym" temacie dotyczącym "dalszych losów gminnej służby zdrowia". No i był inspirujący, cha...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.10.2011, 15:35:17 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Wszystkich tych z Państwa, którym podobają się moje wiersze zapraszam do Małpiego Gaju.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.04.2012, 08:23:28 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


Dzień dobry . Temat chyba jednak aktualny nadal .
Odpowiedź na tytułowe pytanie już chyba jasna - agonia i to szybka .
Pani burmistrz zapowiadała rozkwit przychodni a tu jak na razie coraz trudniej dostać się do lekarza i ogólnie zapanował wielki chaos w gminnej przychodni. Dyrektorem miał być prawdziwy menadżer a nie lekarz
( takie były argumenty za zwolnieniem dr. Ożarka ) ale się pani burmistrz odmieniło . Na dyrektora wybrano jakąś pomarszczoną babcię - lekarkę , która lata po przychodni z papierosem w zębach i bluzga na personel . Najgorsze jest jednak to ,że podobno sytuacja finansowa przychodni jest fatalna i będą zwolnienia .Już w marcu część personelu w tym i lekarze - otrzymała wypowiedzenia z pracy . . Dziwi mnie trochę tempo w jakim została rozłożona gminna placówka - bo nie ma jeszcze chyba pół roku nowych rządów . Zwracam się więc z publicznym pytaniem do pani burmistrz - czy tak wyszło przypadkiem , czy tak miało być ,że za chwilę nie będziemy mieli gminnej przychodni. Pytanie tym bardziej aktualne ,że słychać tu i ówdzie pogłoski o szybkiej prywatyzacji .

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1360x768
PostWysłany: 09.04.2012, 09:49:47 Odpowiedz z cytatem
obserwatorboczny
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Witam Państwa
Jako ,że jestem pacjentem gminnej przychodni to też głos w temacie zabiorę.
Obawiam się ,że moj przedmówca ma rację - ja także obserwuję z niepokojem jak gminna placówka stacza ię pod wzglęgem jakości opieki i organizacji pracy w przepaść . Aż strach pomyśleć co będzie jeżeli informacje Seweryna ,że zwolnionych zostanie część lekarzy , się potwierdzą . Już teraz jest problem dostać się po południu do lekarza.
Jeszce bardziej niepokoi mnie fakt ,że już od pewnego czasu w kręgach zbliżonych do PSL i Pani Burmistrz Świerczyńskiej mówi się głośno ,że służba zdrowia będzie do przejęcia . Na pewno znajdą się chętni aby na tym dobrze zarobić . Ponieważ nie było powodów dlaczego gmina miała by się pozbyć dobrej i dochodowej placówki - to należało ją trochę podniszcyć co by móc powiedzieć ,że dalej już się nie da funkcjonować i trzeba szybko prywatyzować . Obawiam się ,że dokładnie taki scenariusz jest realizowany od pół roku a radni ( z przewodniczącym komisji zdrowia Kaczmarkiem ) udają ,żę nie wiedzą o co chodzi

_________________
obserwator boczny
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1360x768
PostWysłany: 09.04.2012, 16:00:08 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


obserwatorboczny napisał:
Cytat:
Obawiam się ,że dokładnie taki scenariusz jest realizowany od pół roku a radni ( z przewodniczącym komisji zdrowia Kaczmarkiem ) udają ,żę nie wiedzą o co chodzi


WINCENTY BERLIŃSKI
DARIUSZ KACZMAREK
JULIUSZ MARKS
TOMASZ TOKARCZYK

i pozostali ze ŚWIRCZYŃSKO - BERLIŃSKIEJ KOTERII
współodpowiadają za TRAGICZNY STAN SPZOZ
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 11.04.2012, 08:06:37 Odpowiedz z cytatem
chichot losu
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 11

Register IP:


Miałem coś napisać, ale po co. I tak każdy w tej sprawie ma swoje zdanie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1440x900
PostWysłany: 11.04.2012, 08:43:19 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


chichot losu napisał
Cytat:
Miałem coś napisać, ale po co. I tak każdy w tej sprawie ma swoje zdanie.

Cokolwiek byś nie napisał, to byłoby KŁAMSTWO, bo dla szerzenia KŁAMSTWA powołany został do istnienia przez ŚWIERCZYŃSKO - BERLIŃSKĄ KOTERIĘ użytkownik chichot losu. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
A do sytuacji w SPZOZ będzie okazja często wracać, i to nie w formie KŁAMSTW ŚWIERCZYŃSKO - BERLIŃSKIEJ KOTERII, ale na podstawie danych z dokumentów finansowych.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 SPZOZ w Zelowie - agonia czy zapowiedź rozkwitu 
PostWysłany: 11.04.2012, 12:17:44 Odpowiedz z cytatem
obserwatorboczny
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Witam państwa
Chichot losu napisał ,że miał coś powiedzieć ale się powstrzyma .
Uważam ,że słusznie bo co tu można mądrego powiedzieć .
Sytuacja gminnej służby zdrowia jest jaka jest i to co pisałem ja i forumowicz seweryn , to niestety fakty.
Jak się tam bywa chociaż raz w miesiącu to widac ,że stacza sie wszystko po równi pochyłej i nabiera rozpędu. Jakoś za czasów Ożarka nie zdażało sie żeby nie miał kto przepisać recept a pani doktor z warkoczykiem chyba miała zdecydowanie krótsze przerwy w pracy niż ma teraz .
Też jestem ciekaw jak wyglada sytuacja finansowa . Pewnie jednak jest marna bo nikt się nią nie chwali a wszelkie sprawozdania to zostały chyba utajnione przez panią burmistrz. Ciekawe czy taki zakład nie ma obowiązku publikować danych w internecie . Na radnych a zwłaszcza na Kaczmarka bym nie liczył ,że się zajmie tą sprawą . Póki żona ma posadkę w przychodni a on w opiece to będzie siedział cicho i klaskał ,gdy mu każą i głosował jak sobie pani burmistrz życzy.

_________________
obserwator boczny
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon