FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> p2p

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.06.2004, 01:53:34 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


ten temat poswiecam w calosci programom p2p (np. eMULE, DC, DC++ itp.)

piszcie z jakich programow korzystacie p2p a zjakich nie i dlaczego??
ja z swojej strony moge zaoferowac szeroka pomoc w roznego rodzaju linkach do poszczegolnych rzeczy.
wystarczy tylko zapytac.


osobiscie polecam eMULE lub eDONKEY
sa to 2 identyczne programy, sporo na nich dzialalem i naprawde ten program ma wielki potencjal jesli hodzi o sciaganie pliow z internetu. jesli nikt jeszcze tego nie probowal to naprawde polecam. najleprzya rzecza w tym programie jest to ze nie trzeba szukac na hybil trafil plikow (ktore nie zawsze okazuja sie tym co chcielismy sciagnac), sa poprostu odpowiednie stronki z juz gotowymi linkami do poszczegolnych plikow z dokladnym ich opisem (rozdzielczosc, kodek, jakosc itp.).
zapodaje tu na poczatek 1 stronke z linkami do programu eMULE:

www.emulek.com

jesli ktos ma jakiekolwiek problemy z konfiguracja programu to chetnie wszystko wytumacze.

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 04.06.2004, 07:01:44 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


A ja tam się wogóle nie znam na programach typu emule. Jakiś czas temu zainstalowałem emule ale nic mi się nie chciało ściągać.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 04.06.2004, 08:34:11 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Niestety z emule Nighcrawler nie jest tak prosto jak z kazą... (bynajmniej na początku, bo później leci jak po sznurku), na wszystko trzeba sobie zapracować. Najważniejsze to zdobyć HightID, potem udostępnić jakieś ciekawe źródła i czekać.... a czekanie zostanie wynagrodzone. Nie będę tu opisywał zasady działania emuła bo jest go w sieci pełno, odsyłam do googli.

Ja polecam http://www.osloskop.net

Wysokich lotów życze Suszę zęby

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 08.06.2004, 14:02:53 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


EMule jest fajny(Jak na razie). DSzkoda ze trzeba tak długo czekać. Na KaZiEe to sie śmigało. Klikasz ściagaj i 2 na 3 zaznaczone pliki sie sciagały. Ale teraz KaZaA jest niepewna. łatwą jamożna namierzyć. Ale EMule ma dużo ciekawych plików. np całe dyskografie. Jeden mankament to własnie to długie czekanie. Ale jest napisane: "Czekajcie a będzie wam dane", "Pukajcie a otworzą" więc trzeba zawierzyć tym słowom.

Jestem narazie początkujacym "ujeżdżaczem osła" wieć jeszcze troche będę musiał sie nauczyć jego dobrego "ujeżdżania".

Jak można załapać ten HighID Question Question Bo ja cały czas mam LowID. Od czego to zależy?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 08.06.2004, 14:54:22 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


He he he ale miałem wczoraj pojar kiedy to Popek ściągający przez kilka ostatnich dni Shreka 2 z Kazy w końcu go ściągnoł.... a tam Straszny Film Suszę zęby Ha ha ha ha ha ha ha ha

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 08.06.2004, 22:58:10 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


No wiesz Danon co jak co ale tam nie było napisane "Straszny film" tylko "Shrek2". A wiec Kazaa jest tak inteligentna ze nigdy nie wiesz co sciagasz Rolling Eyes

_________________
Wszystko co się rusza jest piękne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 09.06.2004, 06:37:13 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Ale w KaZiE masz taką opcje jak "Theatre" i tam możesz odsłuchać muzyke którą właśnie sciągasz lub obejrzeć ściągany film.

Ja zawsze jak ściągam film. Pobieram 5 mb a później sprawdzam czy warto. Tak samo robie z muzyką tylko sciągam jakieś 0,5 mb i sprawdzam. tyle że chyba w EMule nie ma takiej opcji. I tu ustepuje KaZiE. No cóż. Coś Za cos. NIgdy sie wszystkim nie dogodzi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 09.06.2004, 19:11:13 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Ja korzystam z eMule i bardzo sobie chwalę, zwłaszcza odkąd mam highID. Ale jest rada na ściągane filmy i ich jakość, zgodność z tytułem, etc. Należy sciągnąć z sieci programik o nazwie AVIPreview i tam odpalić kawałeczek filmu ściągnięty przez eMule z temp-a. Nawet niewielkie kawałki mozna sobie obejrzeć i sprawdzić, co tak naprawdę ściągamy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 09.06.2004, 20:44:02 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ja pamiętam, jak Sir_Bart ściągał Kazą "Hulka". Ściągnął ze 20 megsów, zaczął oglądać, no i ładnie Hulk się zaczynał. Jak już ściągnął całego, okazało się, że to była zapowiedż Hulka na początku filmu Spiderman... A co do eMule to też używałem [aż raz, bo mam modemik], ale niestety musiałem zrezygnować. Zanim mi się połączyło z serwerem, to mogłem ze dwa razy to samo ściągnąć DAPem...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 11.06.2004, 20:36:22 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


ja tam nie lubie każy ani emule bo na każie żadngo filmu sie chyba nie znajdzie bo przeważnie jest każdy inaczej podpisany. A na Emule trzeba za długo czekać i mi sie nie chce aż tyle czekać więc wole sobie poszukać na innej stronce i zessać DAP'em. A stronki z linkami do emule to zapomnieliście:

http://www.osiolek.pl


PS. ma ktoś linka do film pt: "pojutrze" Question Question Question ale nie kinówki tylko lepszej versji Question Question Question

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 11:03:37 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja tam czasemjeżdże sobie kaząąąąą.... eMulem i donkeyami sie nie bawie bo ich jeszcze nie instalowałem i nie wiem czy umiałbym się nimi posługiwać.... hehehe Kazaaa ma plusy i minusy ale mnie tam pasuje hehehehe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 11:08:09 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


ja tesh tak jak sgn nie umie skonfigurować emuła a każa nadaje sie tylko do empetrzy

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 12:58:53 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


no cóż.... Kazaa jest mało pewna jesli chodzi o ściąganie plików....przykład Popka... a znowu Emule czeka się strasznie długo... czy jest jakiś program w którym nie ma takich problemów?

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 19:48:08 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


dzisiaj zainstalowałem sobie eDonkey 2000. Weszłem na www.osloskop.net i kliknąłem na link żeby zassysał sie shrek 2 (z lektorem) patrze a tu szok WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW nie musiałem czekać nawet 3 minutek a tu już sie zassysa. Mam pytanie czy eDonkey ciągnie z innych serwów niż eMule Question Question Question bo jak miałem eMule to nic nie mogłem ściągnąć bo takie kolejki były. Rożni sie to czymś czy z eDonkey'a kożysta mniej ludzi bo ja sam już nie wiem o co w tym chodzi. <lol> ale namotałem ciekawe czy ktoś mnie zrozumie Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 p2p 
PostWysłany: 18.06.2004, 22:19:34 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


Co do podglądu muzyki ściąganej się zgodze, bo też sprawdzam ale co zrobić jeśli się nie chce "podejrzeć"...ale co jak co było przynajmniej śmiesznie LOL

_________________
Wszystko co się rusza jest piękne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon