FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 13.07.2011, 07:40:49 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


No właśnie. Mamy nową panią Skarbnik. Żeby nie było wątpliwości to nie jest mieszkanka Gminy Zelów. Od początku urzędowania p. Świerczyńska nominowała na najwyższe stanowiska w gminie mieszkańców Bełchatowa: wiceburmistrz, sekretarz i skarbnik. Jak to się ma do przedwyborczych obietnic o zatrzymywaniu młodych, zdolnych, wykształconych zelowian w naszym mieście.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 13.07.2011, 09:13:35 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Trzeba było się zastanowić, na kogo oddać swój głos w wyborach i tyle.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1680x1050
PostWysłany: 13.07.2011, 19:46:36 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


moze najpierw sie zastanowcie czy w zelowie byla osoba, ktora poradzilaby sobie z takim zadaniem i ma na to papiery?

skarbnik miasta w praktyce jest 2 najwazniejsza osoba w urzedzie/miescie.
po 1. musi byc to osoba, ktora ma na to papiery, mile widziane doswiadczenie
po 2. musi byc to osoba zaufana. to jest logiczne, ze jezeli ktos ma wlasna firme, to kwestii finansow nie powierzy osobie, ktorej nie zna, nie ufa. kazde miaso, gmina to wlasnie rodzaj takiej firmy.

mnie nie przeszkadza z jakich miejscowosci pochodza ludzie zatrudnieni w UM. jezeli beda dobrze wykonywali swoje obowiazki, moga byc nawet z marsa.

zatem nie dziwcie sie, ze taka a nie inna osoba zostala skrbnikiem, bo kazdy z was zrobilby tak samo. ale latwo sie mowi oceniajac to z boku.

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 14.07.2011, 18:11:47 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Rozumiem, że badboys wie, że w zelowie takiej osoby, która podołałaby funkcji skarbnika nie ma. Dotychczas była, a teraz nie ma. Wskaźnik inteligencji i kompetencji naszych mieszkańców tak się obniżył, że ludzi trzeba szukać po świecie (a choćby i na marsie). Pytanie czy w ogóle ich szukano w Zelowie ? A badboysowi gratuluję wysokiej oceny naszych mieszkańców. Evil or Very Mad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 14.07.2011, 19:45:06 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


nie wiem.

ale domyslam sie, ze nie bylo osoby w gminie/miescie, ktora spelnilaby 2 punkty, ktore wymienilem w poscie.

jezeli takowa byla, to wymien ja.

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 14.07.2011, 20:12:07 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Nie chce mi się dociekać skąd u badboysa taka gruntowna wiedza, że wśród 15 tysięcy ludzi nie ma osoby, która spełnia jego - trywialne cokolwiek - kryteria. Ale nie w tym rzecz. Badboys - u źródeł zapytaj, czy p. Świerczyńska poprzedziła swój wybór konkursem, naborem czy też inną formą penetracji rynku pracy. Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 14.07.2011, 20:16:05 Odpowiedz z cytatem
omega
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 31

Register IP:


WoooW Jak dzisiaj zobaczyłem to nie uwierzyłem na przeciwko sklepu monopolowego Plucińskich zobaczyłem 2! koperty dla niepełnosprawnych
u pani Gandziarek rozumiem że pani G ma w rodzinie osobę niepełnosprawną , tak jak inni niektórzy mieszkańcy ale 2 koperty obok siebie by zwykły Kowlski nie stawiał samochodu koło jej posesji to karygodne.
MIESZKAŃCY MIESZKAŃ KOMUNALNYCH NIE MAJĄ GDZIE STAWIAĆ SWOICH AUT A PANI GANDZIAREK (zas.wójta gm.Bełchatów)
mając dużą działkę prywatną gdzie można pomieścić spokojnie 10 limuzyn
łatwi sobie 2 koperty. Ale cóż jak się zna panią Ś i pana Starostę można
widocznie wszystko.


Ostatnio zmieniony przez omega dnia 15.07.2011, 20:33:30, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 15.07.2011, 10:46:18 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Odnośnie tych kopert przy posesji pani Gandziarek, to widziałem to cudo inżynierii ruchu drogowego. Brawo Brawo!
Co z tego, że inni będą mieli kłopot - najważniejsze, że koleżanka z PSL-u ma wygodę, co się zowie. Koleżanki i koledzy tak trzymać. TKM OK
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.07.2011, 18:43:40 Odpowiedz z cytatem
Kaffa
Miętki
Miętki
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Zelów
Register IP:


Ale mi ciśnienie skoczyło! Wypowiedz Omegi i kaktusa... po prostu pogratulować prostoty myślenia. Bo Pani Gandziarek ma układy...
Tylko nikt nie pomyśli, że obok mieszka chłopak niepełnosprawny i może też potrzebuje takiego miejsca również przy swoim domu Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 18.07.2011, 07:09:12 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Chętnie bym podyskutował z Kaffą, ale nie wiem o co mu(jej) chodzi. Sam (sama) chyba nie wie. Jakiego miejsca i jaki niepełnosprawny chłopak (bo rozumiem, że chodzi o konkretną osobę) może (tak sprawę stawia Kaffa - nie jako pewną konieczność, ale ewentualność, i to zakładaną nie przez tego niepełnosprawnego, o którym nie wiemy czy istnieje, ale przez Kaffę) tego miejsca potrzebować? Wyjaśnij najpierw sobie, potem nam te zawiłości twojego nieprostego myślenia, a chętnie podejmę dyskusję.
Póki co, wiemy jedno - Kaffa broni sprawy, która na kilometry cuchnie PRYWATĄ. A na ciśnienie, Kaffa, dobre jest prestarium a jeszcze lepsze nieprzeciążanie organizmu zbyt męczącymi dla Ciebie czynnościami, na przykład myśleniem. Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 18.07.2011, 10:46:55 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


odechciewa sie wchodzic na to forum
co by ktos nie napisal, to zaraz jest utozsamiany z jedna z 2 opcji.

inna sprawa, ze zelowscy politycy wykorzystuja to forum do propagowania i szerzenia swoich pogladow, tudziez bardziej obsmarowywania innych.

ja za takie cos dziekuje...

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 18.07.2011, 21:10:25 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


skarbnikiem miasta (z tego co ja wiem ) jest osoba nie z łapanki ani jakaś pierwsza lepsza tylko osoba która z urzedem zwiazana jest od paru lat , poprzednio była kierownikiem oświaty


oraz jeśli chodzi o miejsca parkingowe dla niepelnosprawnych , ja mam córke niepełnosprawną i nie mogę sie doprosić JEDNEJ ! koperty namalowanej na przyblokowym parkingu :/ juz o znaku nie wspomne bo społdzielni (podobno) na to nie stać , zeby taka koperta na parkingu powstała musze napisać specjalne podanie które musi rozpatrzyć zarząd , śmiechu warte , zaden przyblokowy parkin na osiedlu płocka nie ma koperty , sorry jest jeden znak ale zazwyczaj stoja tam auta osob nieupoważnionych , mi zaproponowano zebym tam zostawiała auta , bo po co namalować kopertę jak juz jedno miejsce jest , przeciez puszka farby i pędzelek to taki niesamowity koszt , mam nadzieje ze ktos ze społdzielni to przeczyta i zawstydzi go to co teraz napisałam i pojawi się koperta bez zbędnych cyrków czyli moich podań o pięć kresek na parkingu

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 19.07.2011, 07:44:42 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


[quote="deesis"]skarbnikiem miasta (z tego co ja wiem ) jest osoba nie z łapanki ani jakaś pierwsza lepsza tylko osoba która z urzedem zwiazana jest od paru lat , poprzednio była kierownikiem oświaty


Nie Skarbnikiem Miasta, a Sekretarzem Miasta.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 19.07.2011, 09:18:47 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


[quote="sonny"]
deesis napisał:
skarbnikiem miasta (z tego co ja wiem ) jest osoba nie z łapanki ani jakaś pierwsza lepsza tylko osoba która z urzedem zwiazana jest od paru lat , poprzednio była kierownikiem oświaty


Nie Skarbnikiem Miasta, a Sekretarzem Miasta.


no tak , pomyliłam

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 20.07.2011, 15:05:42 Odpowiedz z cytatem
Tomcio
Miętki
Miętki
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 10

Register IP:


Co ciekawego było na Radzie? Szkoda że nie ma już nagrań Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 42 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon