FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Która szkoła

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 07.07.2011, 19:41:20 Odpowiedz z cytatem
dawid198819
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: zelów
Register IP:


myślę ze jednak LO, choć niedługo sami się przekonamy że szkoły zawodowe dające zawód będą ważniejsze...magistrów jest już za dużo zwłaszcza po kierunkach humanistycznych a inżynierów i ludzi z " fachem w ręku " ciągle za mało. To jest oczywiście tylko moje zdanie tak postrzegam to co się dzieje.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.07.2011, 22:03:51 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


buda Suszę zęby tzn ZSP. dlaczego? Bo kto chce się czegoś nauczyć to się nauczy, kto nie chce to jakoś się prześlizgnie i szkołę ukończy. Dyplom technika i świadectwo maturalne jest wydawane przez OKE, więc o ukończonej szkole nie ma tam żadnej wzmianki a wiadomo, że szkoła nie ma jakiejś wysokiej renomy w województwie. Przy rekrutacji na studia liczą się %% z matury a nie szkoła średnią jaką się ukończyło, więc moim zdaniem nie ma co się przemęczać w LO Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 08.07.2011, 13:16:41 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak chcesz mieć zawód po szkole średniej to ZSP, a jak chcesz mieć magistra lub wyżej to LO.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 08.07.2011, 21:22:23 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


Ukasy napisał:
Jak chcesz mieć zawód po szkole średniej to ZSP, a jak chcesz mieć magistra lub wyżej to LO


to po ZSP nie można zrobić magistra? haha Suszę zęby

takie małe info dla Łukasza, bo widzę, że nie jest zorientowany w temacie:
aby iść na studia trzeba zdać maturę obojętnie w jakiej szkole, liczą się tylko %
Studia dzielą się na 3 stopnie:
-I stopnia - inżynierskie (ew. licencjat)
-II stopnia magisterskie
-III stopnia doktorat (dla ambitnych, którzy wybierają karierę naukową)

Cytat:
zamiast dobrze się uczyć - miej zainteresowania



#tomaszekb232
jesteś przed wyborem szkoły? Jeśli tak to napisz coś więcej, jakie masz zainteresowania, jak Tobie szło w gimnazjum, czy chcesz iść na studia, itp.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 09.07.2011, 10:42:28 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
to po ZSP nie można zrobić magistra? haha Suszę zęby


No przecież wiem, że można, ale chyba LO lepiej przygotowuje do matury i studiów, bo ZSP lepiej przygotowuje do zawodu (np. technik informatyk, logistyk, mechanik).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 09.07.2011, 20:40:42 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
to po ZSP nie można zrobić magistra? haha Suszę zęby


No przecież wiem, że można, ale chyba LO lepiej przygotowuje do matury i studiów, bo ZSP lepiej przygotowuje do zawodu (np. technik informatyk, logistyk, mechanik).


A prawda jest taka, że i tak nic w tych szkołach się nie nauczysz.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1680x1050
PostWysłany: 10.07.2011, 10:32:38 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Dlatego niektórzy kończą edukację na gimnazjum... Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 10.07.2011, 15:32:02 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Ukasy napisał:
Dlatego niektórzy kończą edukację na gimnazjum... Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

Tak ale niestety edukacja jest obowiązkowa do 18 roku życia i jesteś zmuszony kontynuować ją dalej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1680x1050
PostWysłany: 11.07.2011, 13:11:21 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


A jakbym nie zdał 2 razy w gimnazjum ? To po 3 klasie już nie trzeba się uczyć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 11.07.2011, 15:45:24 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Ukasy ty Studiujesz jeszcze w Gimnazjum więc Twoje wypowiedzi na temat szkoły średniej są tu nie na miejscu.

A co do autora tego wątku to musisz sobie zadać kilka ważnych pytań:
1. Co będziesz chciał robić po szkole średniej? - Praca? Studia?
2. Czy nie straszne Ci będą ewentualne dojazdy do szkoły.
3. Jaka dziedzina (przedmiot) jest najbardziej bliski twoim zainteresowaniom.?
4. Warto rozejrzeć się jaka sytuacja jest na rynku pracy, by potem móc ocenić szanse rozwoju po takiej szkole.

Jeśli jeszcze nie wiesz co chcesz robić to w LO masz 3 lata do namysłu a w Technikum 4 lata.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 12.07.2011, 19:32:37 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


C4rtm4n napisał:
Ukasy ty Studiujesz jeszcze w Gimnazjum więc Twoje wypowiedzi na temat szkoły średniej są tu nie na miejscu.

Wydaję mi się że wypowiedź użytkownika C4trm4n jest po prostu niestosowna. Skąd w ogóle wiesz że użytkownik uczy się w gimnazjum Pytajnik Dlaczego uważasz że jego wypowiedzi są nie na miejscu skoro są dużo lepsze od twoich. Nawet jeśli chodziłby do gimnazjum, w co nie wierzę co to ma wspólnego do wypowiedzi których jest autorem, czemu one nie są na miejscu ? Czemu jesteś takim człowiekiem, który nie potrafi wypowiedzieć poprawnie dwóch zdań nie ubliżając nikomu ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1680x1050
PostWysłany: 12.07.2011, 20:29:55 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


robson161 napisał:
Wydaję mi się że wypowiedź użytkownika C4trm4n jest po prostu niestosowna.

Niestosowna to jest ostatnia twoja wypowiedź i wszystkie Ukasego

robson161 napisał:
Skąd w ogóle wiesz że użytkownik uczy się w gimnazjum Pytajnik .

to ja to potwierdzę, Ukasy uczęszcza do gimnazjum!

robson161 napisał:
Nawet jeśli chodziłby do gimnazjum, w co nie wierzę co to ma wspólnego do wypowiedzi których jest autorem, czemu one nie są na miejscu ?

Ja jeśli nie znam się na budowie promów kosmicznych to nie doradzam konstruktorom jaki materiał mają wybrać do budowy kadłubu.
Anologicznie: co Ukasy może wiedzieć o szkołach średnich?

robson161 napisał:
Czemu jesteś takim człowiekiem, który nie potrafi wypowiedzieć poprawnie dwóch zdań nie ubliżając nikomu ?

W którym zdaniu kogoś obraził? Przytoczył najważniejsze pytania jakie powinien zadać sobie każdy gimnazjalista wybierając szkołę średnią. Nie widzę w tym nic złego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 13.07.2011, 09:06:21 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Znowu nie uzasadniłeś dlaczego moja lub Ukasego wypowiedź jest niestosowna. Uważam, że nie można po prostu czegoś napisać lub powiedzieć nie podając argumentów.

Chciałbym uzyskać potwierdzenie, ale nie słowne bo tak to ja mogę powiedzieć, że Pan X chodzi do złobka a Pan Y jest w przedszkolu.

Nie wiem czemu ale wydaję mi się użytkownik Ukasy ma pełne prawo powiedzieć to co uważa, pomimo że wg was uczęszcza do gimnazjum. A nawet jeśli by tak było to dokładnie zna kadrę nauczycielską i zasady panujące w zelowskim ZSO. Uważam, że tym bardziej ma prawo do dyskusji. Wy mu przecież to odbieracie !

Wydaję mi się że pisanie bez żadnej wiedzy czy ktoś uczęszcza do gimnazjum czy nie, nie jest czymś co można nazwać stosownym. Czekam na odpowiedź, gdyż nie rozumiem czemu moja wypowiedź jest niestosowna. Nie można napisać, że ktoś się nie na czymś nie zna bo tego po prostu nie wiesz.

Napisanie że, ktoś dlatego "że studiuje w gimnazjum" nie ma prawa do napisania swojej opinii jest po prostu smutne. Nie powinniśmy pisać o kimś, źle jeśli danej osoby nie znamy. Ja staram się tylko zwracać uwagę wam, że nie możemy tak postępować.

Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1680x1050
 Która szkoła 
PostWysłany: 13.01.2013, 23:59:47 Odpowiedz z cytatem
ida.mol
Miętki
Miętki
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 3

Register IP:


ja zaczynam zalowac ze nie poszlam do technikum Uśmiech kwaśny
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1366x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon