FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Karaoke

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Karaoke w Zelowie
Dobry pomysł - chętnie przyszedłbym posłuchać
40%
 40%  [ 8 ]
Dobry pomysł - chętnie wziołbym w tym udział
30%
 30%  [ 6 ]
Niewypał - w Zelowie by się to nie przyjeło
30%
 30%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 20


PostWysłany: 01.04.2004, 21:29:39 Odpowiedz z cytatem
Krzycho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


Mam pomysła, dla tych wszystkich co twierdzą, że nie ma żadnej rozrywki w naszym mieście są w błedzie. Planujemy z kumplem wdrożyć do naszego miasta nowy rodzaj rozrywki zwany KARAOKE.
Prawdzie nie jest to tak bardzo popularne w naszym rejonie, ale dlaczego mamy nie spróbować, dla chcącego nic trudnego.

P.S. Znam opinie paru osób, twierdzą że to niez ły pomysł.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 01.04.2004, 21:31:47 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


KARAOKE może być ale ja śpiewać nie będę Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Ale AGA deklaruje się tańczyć na stole......... LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 02.04.2004, 04:44:13 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Świetny pomysłWykrzyknik
Znam miejsca "w regionie" gdzie chwyciło i zabawa naprawde jest zupełnie inna niż poprostu siedzenie przy "szklaneczce"
Czekam na bliższe informacje...... POWODZENIA W REALIZACJI!WykrzyknikWykrzyknik

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.04.2004, 12:58:05 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Moim zdaniem to jest niewypał ponieważ Zelów to nie jest miasto które ma atrakcje turystyczne i tu nikt nie przyjeżdża. A w takich konkursach to biorą udział sami turyści. Bo wkońcu jak nie są u siebie w mieście to sobie może poszaleć przecież i tak go nikt nie zna. LOL A moge się zalożyć że nie będzie ochotników do śpiewania z Zelowa (no może będą jakieś wyjątki). Przeciż nikt nie chciał by na drugi dzień jak by go palcami wytykali na mieście i mówili : że to ten koleś tak np. fałszował albo coś innego. Moim zdaniem to by był dobry pomysł jak by zelów był jakąś atrakcją turystyczną i by ktoś tu przyjeżdżał. A że nie jest to to nie wypali.

PS. z chęcią bym sie pośmiał Twisted Evil jak by coś takiego powstało ( o ile powstanie )
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.04.2004, 13:23:09 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Wiesz może po trzeźwemu to cięzko by było komuś zaśpiewać ale już po kilku piwkach Piwko czy Twoje zdrowie! głębszych to odrazu by się wszystko rozkręciło. ja bym chętnie przychodził sobie "pośpiewać". ująłem to w cudzysłowie bo moje spiewanie nie można nazwać śpiewaniem. Każdy przecież ma swoja ulubioną piosenkę i gdy ją słucha to robi mu się lepiej na duchu Uśmiech... , a jeszczelepiej by mu się zrobiło gdy mógłby ją zaśpiewać dla kumpli lub dla pięknej nieznajomej lub znajomej siedzącej kilka stolików dalej LOL LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 04.04.2004, 08:35:13 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


Jeśli takie bedziemy mieli podejscie do wszystkiego co nowe to napewno nie pozostanie nam nic do roboty oprocz oprozniania kolejnych tyskaczy.
Krzysiek masz moje poparcie trzeba takich innowacji bo inaczej Zelów naprawde bedzie wiocha zabita dechami. Czekam na wyniki>


Chodzilo mi o podejscie do sprawy jakie wyrazil mi w swoim poscie Meier.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 09.04.2004, 16:09:02 Odpowiedz z cytatem
Darius
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 4

Register IP:


Rolling Eyes Język Nie powiem! (omg) Embarassed Question Cześć.Pomysł,jak pomysł.Każdy pomysł jest równie dobry,co zły i równie mądry,co głupi.Czy ten pomysł wypali,kto to wie?Część jest za Tobą "Stary",życzą Ci szczęścia,itd.ale żaden się nie ruszy aby Ci pomóc.Poczekają.Tak prościej,jeśli wyjdzie,to będziesz swój chłop i będziesz dozgonnie im winien za ich szlachetność,za to,że cały czas trzymali za Ciebie kciuki.Będziesz miał komu stawiać choćby piwko.Ale jeśli Ci nie wyjdzie,wtedy lepiej się pakuj i wyjeżdżaj,bo nie dadzą Ci spokoju.Będą mówili:"a nie mówiliśmy".Prawdą jest,że każde tego typu wyzwanie jest ryzykowne.Ryzyko podejmujesz Ty i najczęściej to są Twoje pieniądzę.Musisz się więc dobrze zastanowić.To nie oznacza,że Ci odradzam,czy też coś w tym rodzaju.Nie, skądże znowu.Przyznaję,że spotykałem" Karaoke" w większych miastach.Jest tam dość popularne.Muszę przyznać,że Sam też brałem w czymś takim udział i było bardzo wesoło.Przy tym,gdy leją się szlachetne trunki,oj wtedy dopiero jest wesoło.
P.S.Gdzie to miałoby mieć miejsce,czy w jakimś lokalu,czy może na świerzym powietrzu,którego u Nas pod dostatkiem,w mieście,w parku,na łące.Myślę,że słuchaczy będzie wielu,a i wykonawcy na pewno się znajdą,pytanie tylko jacy?Tacy,co przyjdą tylko poćwiczyć pantomimę,a może tacy,co bedą się drzeć na całe gardło,byle tylko wykrzyczeć swoje boleści.Naturalnie zabawa jest na pierwszym miejscu,ale finanse chyba są równie ważne,zwłaszcza jeśli chcemy sie rozwijać.Może do tego coś jeszcze,np.śpiewające kurczęta,które będzie ktoś z zastępu przysmażał.To tylko przykład,tak,czy siak życzę szczęścia i jestem jak najbardziej za.Niech to będzie "Karaoke".Za "Karaoką" będzie równie coś interesującego,jeśli będzie coś takiego,to nie objecuję,że zaraz będę śpiewać,ale na pewno odwiedzę ten przybytek,a może nawet zaproszę kogoś ciekawego.Jestem za.Trzymaj sie mocno powierzchni,niech Cie nie porwie silny wiatr.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 20.04.2004, 19:05:04 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


http://www.zosia.piasta.pl/karaoke.html

Mała "wprawka", miłej zabawy Suszę zęby

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.04.2004, 19:29:13 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Zajefajny pomysł. Dajcie mi znać jak ruszy, to wpadnę pośpiewać. Bawiłem sie w to parę razy i jest fantastycznie, najlepiej w jakimś lokalu...
I w spisie utworów musi być "Ogórek"Wykrzyknik Mój ulubiony he he Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 27.04.2004, 06:50:49 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


A więc trzeba postawićbardzo ważne pytanie, bez którego nic nie ruszy:
"Kto się bierze za zorganizowanie?"
Jeśli wszyscy będą uchachani, ale mówić "przyjdę posłuchać" to nic z tego nie będzie. W końcu nikt za nas nie będzie chciał niczego zrobić...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 30.04.2004, 09:38:22 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Pomysł na czasie.Ja sam moge zaoferować program ponad 1500 utworów, tylko z właścicielem pubu trzeba by zagadać. I "Ogórek" jest na pewno!! więc do dzieła! LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 07.05.2004, 12:17:15 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Jeśli już coś takiego powstanie to proponuje tym osobom które będą się tym zajmowały (organizatorzy) żeby sobie weszli na fajną stronke gdzie jest troche tego proponuje zobaczyć

www.ewa.bicom.pl

na stronie wejdzcie w link chwile a później karaoke

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Karaoke 
PostWysłany: 29.05.2004, 07:40:27 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


to jest świetny pomysł i nawet chętnie wezmę w tym udział =)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon