FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Spotkanie forumowiczów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 25.05.2004, 05:53:15 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Jeżeli chodzi o termin spotkania to zgadzam się z Meierem. Zlot najlepiej jakby się odbył już po zakończeniu roku szkolnego (ja mam zakończenie 2 czerwca Uśmiech... ). Wtedy chyba będzie cieplej (z tą pogodą to nigdy nie wiadomo Smuteczek ). Jeszcze jedno pytanie nie daje mi spokoju: ile będzie trwało całe to spotkanie?? Jeżeli impreza dojdzie do skutku i będzie fajnie to mam nadzieję, że takich spotkań będzie więcej Uśmiech... (szczególnie latem Uśmiech... ).

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 25.05.2004, 12:57:22 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Wiesz Meier zawsze powinien być jakiś organizator i jeszcze lepiej jak by był jakiś "Ogólny Plan Zlotu Forumowiczów". Bo tak to będzie samowolka Smuteczek i będziemy mieli więcj problemów Smuteczek niż jak by był regulamin. Może jakieś konkursy Suszę zęby lub cos podobnego. Tak żeby ten zlot nie był nudny i nie ograniczał sie tylko do siedzenia przy ognisku i słuchania muzyki.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 25.05.2004, 13:41:56 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Nightcrawler napisał:
ile będzie trwało całe to spotkanie??


No jakto ile do rana:) o ile wszyscy dadzą radę , ja na wszelki wypadek biore namiot gdybym nie miał siły na powrót do domu Suszę zęby .Wracajac do tematu myśle, że koniec czerwca będzie najlepszym terminem wspólnego ogniska forumowiczów .


A oto kilka fot z poprzednich imprez- miejmy nadzieje iż my aż tak dobrze nie bedziemy się bawić http://www.eu.czest.pl/after-jumprez/ LOL Suszę zęby Język Twisted Evil

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 25.05.2004, 15:21:58 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Te fotki są Fago przerażające... Dobrze, że ja abstynentką jestem..Nie grozi mi coś takiego. Poza tym myślę, że Forumowicze mają trochę rozumu w głowie i ta impreza na pewno się tak nie skończy.
Jeśli chodzi o termin, to myslę, że koniec czerwca jest w sam raz. Koniec roku szkolnego i wstęp do odpoczynku wakacyjnego.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 25.05.2004, 15:26:28 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No wsumie to przydałby się jakiś regulamin. C4rtm4n ma racje: jeżeli nie będzie jakiegoś planu, regulaminu to będzie panował chaos i samowolka. Dobry jest pomysł z tymi konkursami. Może jakieś karaoke?? Tylko błagam, żadnych konkursów po spożyciu dużej ilości alkoholu. Wtedy konkursy mają mało wspólnego z konkursami. No chyba, że odbędzie się konkurs: kto najwięcej wypije zanim padnie. Podjerzewam, że byłoby sporo chętnych do wzięcia udziału w takim konkursie Uśmiech... Jeżeli chodzi o czas trwania imprezy to jak najbardziej może ona trwać do rana. Problem w tym, że nie wszyscy uczestnicy zlotu będą z Zelowa (np. ja) i będzie problem ze spaniem. Ale myślę, że i to jest przeszkoda, którą da się pokonać. Jeżeli macie pomysły co do konkursów organizowanych podczas spotkania forumowiczów to również tutaj można zgłaszać swoje propozycje. Jeszcze raz zapraszam do zabrania głosu w sprawie spotkania fozumowiczów i organizacji całej tej imprezy.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 25.05.2004, 15:54:42 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Krzycho napisał:
Trzeba pamiętać żeby OSOBY, poniżej 18 roku życia poprosili o pozwolenie rodziców.



Wpełni popieram wypowiedź Krzycha. Jeżeki ktoś ma się wziąść za organizację takiej Imprezy to trzeba się liczyć z nie przewidzianymi sytuacjami. Osoby pełnoletnie odpowiadają za siebie i jak coś się stanie to nikt nie bedzie miał jakiś nieprzyjemności, a co innego osoby nie letnie....... Nie mam nic przeciwko młodym uczestnikom (bo im wiecej tym lepiej) ale nie możemy narażać organizatorów na jakieś konskwencje które mogą wyniknąć po imprezie przez czyjąś głupotę lub brak odpowiedzialności!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 27.05.2004, 11:56:50 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


maystero napisał:
Osoby pełnoletnie odpowiadają za siebie i jak coś się stanie to nikt nie bedzie miał jakiś nieprzyjemności, a co innego osoby nie letnie.......


Tu sie zgadzam chociaż jestem niepełnoletni. Jednak gdyby sie coś nieprzyjemnego wydażyło to mogłoby to popsuć opinie forum. A co jeśli ktoś podrobi podpis rodziców, a oni nie będą o niczym wiedzieli (gdzie jest ich dziecko i co robi itp) i na dodatek jeszcze narozrabia. Albo przyjdzie w stanie nieodpowiednim do domu i rodzice zaczną sie dopytywać skad wrócił(a) a jak on(a) ze ze zlotu forumowiczów to rodzicę zaczna ścigać organizatorów. I co wtedy robić z jak bedzie ten podrobiony podpis.

To tylko krótki przykład ale lepiej chuchać na zimne.

Nie chodzi mi oto aby wprowadzić utrudnienia do przyłączenia się do zlotu forumowiczów ale chodzi oto aby każdy miałświadomość swoich czynów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 27.05.2004, 13:14:03 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Hmm panowie i panie może skończymy już temat o odpowiedzialności kto za co odpowiada każdy chyba wie po co idzie(myśle że po to aby mile spędzić czas w gronie forumowiczów ,zjeść kiełbaske, napić się piffka) tylko przejdziemy do bardziej przyjemnych rzeczy Suszę zęby

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 27.05.2004, 15:09:08 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Fago, wiem jak jest na takich imprezach, i nie można sobie przejść koło takich spraw z przymróżeniem oka. Jest tak jak napisał powyżej Cartman. Jeśli na imprezie mają być nieletni to nie jest takie hop jak ci się wydaje. W dodatku impreza będzie koło zbiornika wodnego + alkohol, a to różnie bywa. Więc jeśli mają być jacyś organizatorzy to raczej nie chcieliby mieć żadnych nieprzyjemności gdyby coś sie stało.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 28.05.2004, 06:46:48 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


No to moze zamowic opiekunke do dzieci dla osób nieletnich, która nie im pozwalała pić, palić itp.Ale jak tam wcześniej było osoby pełnoletnie odpowiadają za siebie i jak coś to tylko oni będą sobie winni.No ale inaczej jest z tymi niepełnoletnimy.Oni sami za siebie nie ponoszą jeszcze odpowiedzialnosci a wiec to nie jest takie proste. Arrow Idea

_________________
Wszystko co się rusza jest piękne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 28.05.2004, 11:21:28 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


To już nie wiadomo co robić. Ej, to może jeszcze każda osoba niepełnoletnia powinna przyjść na spotkanie z pisemną zgodą rodziców? Chociaż to nie jest taki zły pomysł. Ja jestem pełnoletni i nie zamierzam się potem tłumaczyć przed kimś jeżeli coś stanie się osobie niepełnoletniej. Może ta pisemna zgoda rodziców to przesada ale uważam, że rodzice przynajmniej powinni wiedzieć, gdzie ich "pociechy" się znajdują i co robią.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 28.05.2004, 16:48:15 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak to nie wiadomo trza sie w koncu wziasc i zrobic to jak nalezy Arrow Mruga 2 Najwazniejsze jest zeby nie zwlekac z tym bo sie bedzie przeciagac i przeciagac...A wiec organizatorzy do dziela Cool

_________________
Wszystko co się rusza jest piękne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 29.05.2004, 11:39:10 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


I tu dochodzimy do jego poprzedniego postu(posta)Pytajnik Najlepiej jak by nie bylo żadnych organizatorów tylko poprostu każdy przychodzi kto chce i jest samowolka. A tak pozatym nic sie nie powinno stać przecież to nie będzie ognisko pożegnalne ze szkołą tylko poprstu spotkanie forumowiczów. I przecież na to ognisko nie przyjdą sami "gówniarze" z którymi by były same problemy. A nawet jeśli komuś na gazie zachcialo by sie pływać to woda go otrzeźwi. Ale mój pomysł moim zdaniem jest dobry ponieważ gdy nie będzie organizatorów to nik nie będzie za nikogo odpowiadał (każdy za siebie), a za niepełnoletnich rodzce (wkońcu to oni powinni się opiekować dziećmi a jeżeli nie przyjdą na noc to jest chyba wina rodziców ze niupilnowali, a jak komuś rodzice nie pozwolą to przecież nie musi odrazu siedzieć do rana tylko poprostu sobie normalnie do jakiejś 12 zostać i do domu). A jeżeli ktoś zostaje dłużej to chyba jest wiadaomo że mu pozwolono zostać.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 29.05.2004, 13:53:31 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Nie no, organizacja to jakaś musi być. Nie może być pełna samowolka. Zobaczycie, że jak będzie samowolka to potworzą się jakieś małe grupki i spotkanie legnie w gruzach. Co to za impreza, na której każdy bawi się sam lub w małych grupach. Da się zauważyć, że jest jeszcze wiele wątpliwości jeżeli chodzi o spotkanie. Może dać sobie z tym całym zlotem narazie spokójPytajnik Jeżeli będziemy do tego podchodzić tak jak teraz to nic konkretnego z tego spotkania nie wyjdzie. Wierzcie mi, że ja jestem jak najbardziej za tym zlotem no ale ustalmy wreszcie coś konkretnego!! Miejsce, czas, sposób spędzania czasu na tym zlocie. Jeżeli będziemy rozmawiać na temat tego spotkania w taki sposób jak teraz to będziemy się szykować do tego zlotu jeszcze parę tygodni a może nawet i miesięcy!! Proponuję jak najszybciej ustalić konkretnie czas, miejsce i pozostałe rzeczy związane ze zlotem.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Spotkanie forumowiczów 
PostWysłany: 29.05.2004, 21:21:33 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


Samowolka moze byc ale nie do przesady Exclamation Polowa a moze i wiecej nie powie nawet rodzicom gdzie idzie bo to sie bedzie wiazalo z tlumaczeniem, "gdzie, a po co Ci to, nie musisz tam iść"A wiec kazde rozwiazanie bedzie dobre Arrow Mruga 2

_________________
Wszystko co się rusza jest piękne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon