FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Mieszkać w Zelowie...

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 18.05.2004, 19:32:20 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Czytam o tym, że jest mało tematów, i tak dalej...
Proponuję więc nowy: co to znaczy dla Was mieszkać w Zelowie (i okolicach)?
Obowiącek (miły/niemiły), wielka przyjemność, dobra zabawa. Chcecie tu zostać, czy też uciec stąd jak najdalej. Czego Wam brakuje, a co jest takiego, że nie ma tego nigdzie indziej.
Ja mieszkałem 20 lat w okolicach Zelowa (dokladnie Kol. Kociszew) i było mi tam dobrze. Teraz mieszkam w Warszawie i też mi się tutaj podoba, ale tęsknię za prowincjonalną atmosferą Zelowa i z przyjemnością tam wpadam. Wyobraźcie sobie, że niektórzy postanawiają tutaj zamieszkać, mimo że mają bardzo duży wybór. Przykładem może być sąsiad moich rodziców, który jest z pochodzenia Holendrem. I choć miał okazję pracować i żyć w wielu krajach świata (Japonia, Chiny, Indie, Egipt, Niemcy etc) to postanowił ostatecznie osiąść w gminie Zelów. I choć ma kłopoty z komunikacją (nie mówi po polsku), to twierdzi, że bardzo mu się tutaj podoba.
A Wam??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 19.05.2004, 07:43:10 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


Napewno wielu Zelowiaków (choć napewno też wielu nie) kocha Zelów, wraz ze swymi wadami i zaletami. Bo i to i to ma. Ja np. nie chciałbym, żeby Zelów był wielkim miastem, ale żeby stał się jakoś ważny...
... Może jakieś centrum informatyczne... Jakieś targi nowinek technicznych... Uniwersytet...
Daleko nam do tego, ale warto pomarzyć...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 19.05.2004, 09:04:34 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Ja mieszkam w Bełchatowie ale Zelów odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu. Właśnie w Zelowie wychowałem się i spędziłem najlepszą część mojego dzieciństwa. W Zelowie również poznałem wielu kumpli, z którymi mam do dzisiaj kontakt. Początek mojego dzieciństwa spędziłem na ulicy Południowej (the best street in Zelów Uśmiech... ). Mieszkałem tam aż do 5 roku życia. Bardzo dużo pamiętam z tego okresu. Po przeprowadzce do Bełchatowa co roku jeździłem na wakacje do Zelowa. Teraz może w Zelowie spędzam mniej czasu niż kiedyś ale nadal jak mam dużo wolnego czasu to przyjeżdżam tu Uśmiech... Z Zelowem jestem bardziej związany niż z Bełchatowem. Zelów is the best!!

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 19.05.2004, 12:10:57 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Zelów... Takie małe miasteczko, a tyle się już tu wydarzyło...
Właściwie, to jako takich wad this city nie posiada, aczkolwiek jest jedna rzecz, którą mogłabym się posłużyć jako przykład wady. Mianowicie chodzi o to ,że każdy z każdym się praktycznie zna, dlatego też szukając nowych znajomych...jedzie się poza miasto. Poza tym chyba nic takiego mi w naszym miasteczku nie przeszkadza.
Jeśli chodzi o to, czy zamierzam tu zostac w przyszłości, to odpowiedź brzmi -Nie.
P.S : Pozdrawiam mieszkańców Uśmiech...

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 19.05.2004, 20:33:27 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


hm...Zelów bardzo fajne miasteczko prawie wszyscy sie znają. Tylko że tu nudno jak nie wiem. Cały czas wszyscy chodzą w te same miejsca, bo nie mają wyboru. Dużym plusem jest to, że mamy blisko las i wode "patyki" (jak by ich nie było to w wakacje byśmy sie zanudzili). No i nie ma świateł na ulicach(nie trzeba czekać żeby przejść na drugą strone). I mamy ładne (nowe) ławki na rynku. Także w naszym mieście jest reality show (możemy się tym zaszczycić)policja zawsze przyjedzie gdy się coś dzieje (zwłaszcza gdy coś niegroźnego)Uśmiech.... Znalazło by się jeszcze dużo zalet ale też jest dużo minusów jak w każdym mieście. Moim zdaniem największy minus to że jest tu nudno, no i nie mamy żadnej pizzeri. A tak pozatym to jest spoko. Tylko nie jestem pewny czy zostane w tym mieście (może wyjade gdzieś za granice??). To wszystko zależy od pracy

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 20.05.2004, 03:05:56 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


ZELÓW OK urocze miasto, chiałam tu mieszkać i udało się!
Dlaczego urocze? Piszecie o tym wszyscy, bo klimat, bo cisza, bo wszyscy się znają.... Twisted Evil
Sami dobrze wiecie, co mam Wam mówić/pisać. Suszę zęby Suszę zęby

Idea A co do przyszłości, to narazie odnalazłam tu swoje miejsce... a na jak długo to się poprostu okaże.

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 21.05.2004, 14:43:55 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Pewnie nie napiszę nic nowego, ale to co już wymienieli forumiści, to przede wszystkim :

- super klimat i atmosferka Zelowa
- świetne jest to, że prawie wszyscy sie znają (jeśli nie na "TY" to chociaż z widzenia), ale zawsze kogoś sie tam nie zna heheh
-hmmm co tu jeszcze blisko do wszystkiego, do kumpli, do dziewczyny (pozdrówka MIMI LOL ), do sklepów, do szkoły (zresztą nie wszyscy Język )


I jeśłi mi coś przyjdzie na myśl to tu jeszcze dopisze!!

ZELÓW jest po prostu jedynym miastem w Polsce, którego nie da sie zapomnieć.WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 21.05.2004, 20:32:25 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Czy w Zelowie mamy taki super klimat sgn, to bym nie powiedziala. Poza tym nie zgadzam sie z Tobą z tym, iż fakt, że wszyscy się znają jest taki świetny.... Trudno...przecież ja nie wybierałam mojego miejsca zamieszkania...Cieszę sie, że mam gdzie mieszkać Mruga 2

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.05.2004, 10:58:27 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


Zelów miasto foajne. Nie mam do niego wiekszych zastrzezen jak to ze miasto nie oferuje zadnych przyszlosciowych miejsc pracy. w tym miescie mozna zostac albo piekarzem albo kowalem bo inne zawody zwiazane z najnowszymi technologiami to tu odpadaja. Z tego wzgledu raczej tu nie zostane ale nic nie wiadomo. Wszystko sie moze zdazyc

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.05.2004, 11:50:11 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


n0x napisał:
miasto nie oferuje zadnych przyszlosciowych miejsc pracy. w tym miescie mozna zostac albo piekarzem albo kowalem bo inne zawody zwiazane z najnowszymi technologiami to tu odpadaja.


Zawsze jeszcze można otwożyć apteke lub zakład fryzjerski lub zacząć uprawiać ogródek z warzywkami Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby albo zostać żulem
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 26.05.2004, 12:11:33 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


n0x napisał:
[...] miasto nie oferuje zadnych przyszlosciowych miejsc pracy. [...] zawody zwiazane z najnowszymi technologiami to tu odpadaja. [...]

Kto wie....
Może w przyszłości ktoś z forumowiczów powróci do Zelowa i stworzy jakieś ambitne miejsca pracy... Danon rób firmę, żeby n0x miał gdzie pracować Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.05.2004, 00:18:48 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


luzz FIRME...
tylko jaka w zelowie firme otworzysz zeby jeszcze zyski przynosila. chyba tylko fabryke lekow bo pelno aptek jak cartman zauwazyl Cool co z kolei oznacza ze zelow to miasto ludzi bardzo horych (niedlogo wybije nas ZARAZA Smuteczek )
tylko w PIGULE tkwi SILA Suszę zęby

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.06.2004, 17:19:32 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


[

mieszkac w zelowie.....hmmmm Question fajnie by było ale nie na stałe . Mi wystarczy że spędzam tm prawie każdą wolną chwilę, większość wakacji i mam tam sporo znajomych,....ale mieszkac na stałe chyba nie za bardzo bo bym traciła majatek na pokonywanie trasy Zelow-Bełchatów, no i gdzie ja bym chodziła na pizze?? Rolling Eyes wystarczaja mi jak narazie kontakty z tym pięknym miastem kilka razy w tygodniu:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.06.2004, 07:24:26 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


n0x napisał:
luzz FIRME...
tylko jaka w zelowie firme otworzysz zeby jeszcze zyski przynosila. chyba tylko fabryke lekow


że firma jest w Zelowie, to nie znaczy, że "rynkiem zbytu" też musi być Zelów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Mieszkać w Zelowie... 
PostWysłany: 15.06.2004, 08:11:04 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Ja uważam, że Zelów wreszcie się rozwinie. To, czy Zelów będzie się rozwijał czy też będzie stał w miejscu zależy od władz Zelowa. Może jakieś pozwolenie na budowę supermarketu?? Zelów powinien się otworzyć na nowoczesność i postęp. Sklepy komputerowe przydałby się w Zelowie. Powinno być też więcej miejsc, w których ludzie będą spędzać czas. Dla młodzieży może otworzyć jakąś dyskotekęPytajnik Wszystko to zależy od władz Zelowa.........................

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 4  
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon