FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 11.03.2011, 20:08:12 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Mirosław napisał:
KSR-Z napisał:
Czytałem artykuł w zeszłym tygodniu w gazecie 7 DNI o liście najbardziej wpływowych ludzi w powiecie bełchatowskim i piotrkowskim znalazłem coś ciekawego w internecie na ten temat http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/803952,najbardziej-wplywowi-belchatowa-zaglosuj-w-plebiscycie,id,t.html


Mam pytanie ile dostajesz forsy za rozprowadzanie tych informacji i nagrywania sesji, jednocześnie polecając fragment z 20 minuty oraz jakiś artykuł Pytajnik



Całe bóg zapłać dobry człowieku Uśmiech...

Może ci to trudno pojąć ale jest w tej naszej małej społeczności kilka osób co interesuje się tym co się dzieje w naszym mieście to się nazywa świadomość obywatelska ale co ty możesz o tym wiedzieć ? Istnieją osoby które używają internetu nie tylko do przeglądania Allegro czy siedzenia na czatach można też czytać wiadomości , a forum jest po to by się dzielić informacjami i przemysleniami co czynie jak masz z tym problem to mi przykro
Po tym co napisałeś widzę że raczej jesteś z tych co tylko psioczą ale za bardzo nie wiedzą co dalej ...

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX768x1024
PostWysłany: 11.03.2011, 23:52:22 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Zapytanie użytkownika Mirosław zabrzmiało jak niezbyt udana próba wyłudzenia informacji przez obcy kontrwywiad Uśmiech krzywy tak wiem.. mam bujną wyobraźnię Uśmiech...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 12.03.2011, 07:50:09 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


zelowiak napisał:
Zapytanie użytkownika Mirosław zabrzmiało jak niezbyt udana próba wyłudzenia informacji przez obcy kontrwywiad Uśmiech krzywy tak wiem.. mam bujną wyobraźnię Uśmiech...


W Zelowie istnieje jeszcze siatka SB-ków. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 12.03.2011, 10:50:22 Odpowiedz z cytatem
Mirosław
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 3

Register IP:


KSR-Z napisał:


Całe bóg zapłać dobry człowieku Uśmiech...

Może ci to trudno pojąć ale jest w tej naszej małej społeczności kilka osób co interesuje się tym co się dzieje w naszym mieście to się nazywa świadomość obywatelska ale co ty możesz o tym wiedzieć ? Istnieją osoby które używają internetu nie tylko do przeglądania Allegro czy siedzenia na czatach można też czytać wiadomości , a forum jest po to by się dzielić informacjami i przemysleniami co czynie jak masz z tym problem to mi przykro
Po tym co napisałeś widzę że raczej jesteś z tych co tylko psioczą ale za bardzo nie wiedzą co dalej ...


To w końcu ile Ci ta Pani Burmistrz płaci ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 12.03.2011, 11:48:29 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Wybacz ale na głupie pytania nie ma odpowiedzi ...

Jesteś człowiekiem małej wiary bo widzę że na prawe nie wierzysz w ludzi że mogą coś robić bez interesownie ... przykre Smuteczek
... ale co się dziwić przez 14 lat nikt nic w tej gminie nie robił bez interesownie więc trzeba czasu by uwierzyć że zmiany są możliwe Uśmiech...

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 18.03.2011, 15:07:02 Odpowiedz z cytatem
Nemezis
Miętki
Miętki
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie wiem, jak pozostali forumowicze, ale mówię za siebie - ja umiem czytać i korzystać z zasobów Internetu też potrafię. Więc zrzucanie zawartości strony zelowskiej tutaj uważam za bezsensowne nabijanie liczby postów. Jeszcze żeby toto okraszone było jakimś komentarzem wrzucającego, to rozumiem. Ale tak? Po co to?

_________________
Mam Internet i nie zawaham się go użyć!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 18.03.2011, 19:01:31 Odpowiedz z cytatem
Tomcio
Miętki
Miętki
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 10

Register IP:


Troll Ukasy powinien zamilkąć bo i tak nie ma nic mądrego do powiedzenia oprócz beznadziejnego cytowania i wklejania rzeczy które każdy może sobie przeczytać na stronie gminy. Łączę się w bulu i nadzieji że tak się stanie Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 18.03.2011, 20:43:02 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


Tomcio napisał:
Troll Ukasy powinien zamilkąć bo i tak nie ma nic mądrego do powiedzenia oprócz beznadziejnego cytowania i wklejania rzeczy które każdy może sobie przeczytać na stronie gminy. Łączę się w bolu i nadzieji że tak się stanie Cool


3xtak !
powiem więcej 100 razy TAK! Ukasy zamilcz wreszcie !
Danon jeśli nieobce Ci są ludzkie uczucia to przychyl się do próśb forumowiczów i zlituj się ...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x1024
PostWysłany: 18.03.2011, 21:46:37 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


szmarek napisał:
Tomcio napisał:
Troll Ukasy powinien zamilkąć bo i tak nie ma nic mądrego do powiedzenia oprócz beznadziejnego cytowania i wklejania rzeczy które każdy może sobie przeczytać na stronie gminy. Łączę się w bolu i nadzieji że tak się stanie Cool


3xtak !
powiem więcej 100 razy TAK! Ukasy zamilcz wreszcie !
Danon jeśli nieobce Ci są ludzkie uczucia to przychyl się do próśb forumowiczów i zlituj się ...


Ukasy na pw zasłania się znajomością z Danonem, więc nie łudźcie się że coś z nim zrobi admin forum... i radze z nim nie zadzierać, ja już dostałem pogróżki na gg...

teraz nie mogę po nocach spać bo boję się Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 19.03.2011, 08:19:55 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


a co kogoś na forum miasta obchodzą znajomości

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 19.03.2011, 11:12:50 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

Ukasy na pw zasłania się znajomością z Danonem, więc nie łudźcie się że coś z nim zrobi admin forum... i radze z nim nie zadzierać, ja już dostałem pogróżki na gg...


Znajomy Pytajnik Znajomy Pytajnik Jaki znowu znajomy Pytajnik
Nigdy go na oczy nie widziałem, tylko trochę na gg porozmawiałem, a o żadnych pogróżkach nie słyszałem.

Cytat:
a co kogoś na forum miasta obchodzą znajomości


3x tak. Zgadzam się z starwea.

Cytat:
3xtak !
powiem więcej 100 razy TAK! Ukasy zamilcz wreszcie !
Danon jeśli nieobce Ci są ludzkie uczucia to przychyl się do próśb forumowiczów i zlituj się ...


Czuje się jak świadek w sądzie, którego "ucisza" oskarżony. LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 19.03.2011, 13:20:48 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Jezeli ktos w tej chwili trolluje i niepotrzebnie bije piane to: Nemezis, Tomcio, szmarek, emaster, starwea. Ukasy przekleil informacje ze strony www.zelow.pl i na tym mogloby sie zakonczyc. Jezeli ktos za kilka miesiecy zacznie czytanie tego watku, to bedzie w nim mnóstwo waszego offtapicu i kilka informacji na temat, ktore zamiescil Ukasy, a ktore mogłyby zostac niezauważone na stronie miasta. Dzieki temu, ze zostaly umieszczone tutaj, czarno na bialym widac, ze burmistrz jednak cos robi... i takie zachowanie, to na pewno nie jest trollowanie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 05.04.2011, 13:55:52 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:

Zaproszenie na IX sesję Rady Miejskiej
W dniu 5 kwietnia br. o godz. 13.00 w Domu Kultury w Zelowie, ul. Kościuszki 74 odbędzie się IX sesja Rady Miejskiej.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2011 rok.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie celowości zawarcia porozumienia przekazania zarządzania odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 484 przebiegającej przez teren Gminy Zelów, w związku z realizacją zadania pn. „Rozbudowa systemów wodno- kanalizacyjnych w Zelowie i Łobudzicach w Gminie Zelów”.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały dotyczącej trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Inderdyscyplinarnego oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Raportu z wykonania w 2010 roku Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Zelów na lata 2007 – 2010.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia zmian w Statucie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Zelowie.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany statutu Związku Komunalnego Gmin z/s w Kleszczowie.

11. Omówienie projektu Zarządzenia Burmistrza Zelowa w sprawie ustalenia stawek czynszowych w mieszkaniowym zasobie Gminy Zelów.

12. Informacja Burmistrza Zelowa za 2010 rok o realizacji uchwały Nr XLV/295/2006 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 22 czerwca 2006 r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu umarzania należności pieniężnych, do których nie stosuje się ustawy Ordynacja podatkowa oraz udzielania ulg w spłacaniu tych należności, a także wskazania organu i osób do tego uprawnionych.

13. Interpelacje i zapytania radnych.

14. Wolne wnioski i informacje.

15. Zakończenie sesji.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 05.04.2011, 20:35:21 Odpowiedz z cytatem
agent
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: miejscowy
Register IP:


The End


Ostatnio zmieniony przez agent dnia 04.07.2011, 05:41:14, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 06.04.2011, 18:41:24 Odpowiedz z cytatem
Nemezis
Miętki
Miętki
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


chyba byliśmy na dwóch różnych sesjach, bo ja jakoś nie widziałam, żeby burmistrz w jakikolwiek sposób zareagowała na bezczelne zachowanie p. Berlińskiego.

_________________
Mam Internet i nie zawaham się go użyć!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 36 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon