FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 06.03.2011, 19:58:12 Odpowiedz z cytatem
Tomcio
Miętki
Miętki
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 10

Register IP:


A nagrania nadal nie ma Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 06.03.2011, 20:56:19 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


Widzę, że niektórym nadal nie pospadały klapki z oczu Uśmiech krzywy Jaki Pan B. jest każdy widzi i komentuje. Natomiast poczynań Pani Ś. jakoś nie... Z tego, co pamiętam w kampanii przedwyborczej obecna Pani Burmistrz bardzo obiecywała walkę z bezrobociem, a teraz co czytam? "W odpowiedzi na interpelację, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska przedstawiła aspekty prawne, z których wynika jednoznacznie, że walka z bezrobociem nie należy do zadań własnych gminy, gdyż są to zastrzeżone zadania na rzecz innych podmiotów." Przepraszam bardzo ale czy przed wyborami Pani Ś. nie wiedziała, jakie są te 'aspekty prawne'? Widzę, że to wszystko to były tylko przedwyborcze obietnice, które nie będą miały pokrycia w rzeczywistości, bo jak dowiedziała się moja znajoma, która wybrała się do Pani Burmistrz aby porozmawiać o pracy, sprawy pracy załatwia się w biurze pracy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 07.03.2011, 09:14:26 Odpowiedz z cytatem
agent
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: miejscowy
Register IP:


Dość!


Ostatnio zmieniony przez agent dnia 04.07.2011, 05:42:38, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 07.03.2011, 11:47:36 Odpowiedz z cytatem
sonny
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 20

Register IP:


Nigdzie w mej wypowiedzi nie było zawarte ani jedno słowo na temat Pana M. więc nie wmawiaj mi czegoś Uśmiech krzywy nie napisane było również, że za jego czasów wszystko było "proste". Dla mnie również nie ma znaczenia, kto jest czy też będzie burmistrzem. Rozgoryczenie czuję jedynie z faktu, że co innego się mówi, a co innego robi. Niedługo dowiem się, że do zadań własnych urzędu nie należy NIC, co było obiecywane.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 07.03.2011, 14:36:27 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


NAGRANIE Z OSTATNIEJ SESJI

Witam poniżej są linki do sesji która została podzielona na dwie części

http://w732.wrzuta.pl/audio/4zmEfYidVxY/sesja_viii_cz.1


http://w732.wrzuta.pl/audio/4Qbrm0RYa6a/sesja_viii_cz.2

osobiście polecam fragment z cz.2 od około 20 minuty

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.03.2011, 14:50:01 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Jak sobie posłuchacie to dowiecie się że pani burmistrz nie odwraca się od problemu bezrobocia tylko przedstawia sprawę od strony formalnej, i jak ktoś uważnie pasłucha to powinien dostrzec w wypowidzi pani burmistrz aluzję w kierunku opozycji. Mówię tu o problemie braku funduszy na ten cel .
Proszę uważnie wysłuchać drugiej części od około 20 minuty i wtedy komentować Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 09.03.2011, 15:48:18 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Ale cisza ! Jest tu ktoś Pytajnik Czekam na przemyślenia ale widzę że się nie doczekam Smuteczek [/u]

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX768x1024
PostWysłany: 10.03.2011, 09:06:26 Odpowiedz z cytatem
Moni
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2

Register IP:


jak dla mnie to niech Pani Burmistrz zamknie sobie psa. Nie dosć, że zaatakował moja siostrę i porwał jej chleb, na który pracuje i za który płaci, to jeszcze chodzi po całej wsi i ludzi straszy, a tu małe dzieci są! Powinna świecić przykładem a nie czekac aż kogoś pogryzie lub zagryzie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1024x768
PostWysłany: 10.03.2011, 09:18:00 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


KSR-Z napisał:
widzę że się nie doczekam Smuteczek [/u]

No to ja coś powiem...
Pan przewodniczący ma bardzo wysokie mniemanie o swojej roli i o powadze swego urzędu.
Przeszkadzają mu zwykłe reakcje ludzi czyli wyrażnie uczuć i emocji, zwłaszcza, że są to oznaki aprobaty nie dla niego.
Albo to zazdrość i podziw zarazem ukryty pod płaszczykiem ustępów i paragrafów ze statutu albo złość na zboczeństwo, które ośmieliło się wybrać nowego burmistrza a teraz stoi i buczy albo mlaska lub klaszcze okazując w ten sposób swoje sympatie i antypatie.
Mamy wolność i publiczność ma prawo tam być i okazywać emocje na kilka sekund zakłucając że tak nazwę "przedstawienie" opłacane z własnych pieniędzy. Nikomu to nie ubliża nikogo nie obraża niczego nie dezorganizuje.
Grubą przesadą jest nazwanie takiego zachowania targowiskiem, reakcje były bardzo stonowane bo na targowisku to by dopiero inwektywy leciały a tutaj było jak w przedszkolu. W głowie tego pana pomieścić się nie może, że kiedyś tego nie było a teraz jest. No cóż chyba nie zauważył, że czasy się zmieniły a jemu pozostały stare nauczycielskie nawyki nieustannego i nieeleganckiego pouczania wszystkich dookoła. Obserwować, analizować i dostosować się czas by był bo to nie jest Białoruś.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
PostWysłany: 10.03.2011, 09:27:31 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


Moni napisał:
jak dla mnie to niech Pani Burmistrz zamknie sobie psa. Nie dosć, że zaatakował moja siostrę i porwał jej chleb, na który pracuje i za który płaci, to jeszcze chodzi po całej wsi i ludzi straszy, a tu małe dzieci są! Powinna świecić przykładem a nie czekac aż kogoś pogryzie lub zagryzie.

Często właściciele pojęcia nie mają o morderczych zapędach lub przesadnej chęci do zabawy z obcymi swoich pupili i nie dbają o ich uwiązanie, zamknięcie czy dopilnowanie. Myslę, że rozumnemu człowiekowi/właścicielowi wystarczyłoby raz powiedzieć i po sprawie. W przypadku nie rozumnego i nawracających się incydentów pozostaje wykonać połączenie pod nr 997 lub 112 do znanej i coraz bardziej lubianej firmy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
PostWysłany: 10.03.2011, 10:36:52 Odpowiedz z cytatem
jastrzb204
Miętki
Miętki
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: zelów
Register IP:


witam.
jeśli chodzi o psiaka to mogę tylko przeprosić. jeśli trzeba to za chlebek oddam kasę. To jest Mój pies a nie p. Świerczyńskiej.
normalnie pies jest w kojcu albo lata na podwórku jak jest brama zamknięta. niestety jakos pewnie przez przypadek pies wybiegł poza posesję- może ktoś nie domknął furtki albo bramy.
Przepraszam i postaram się żeby taka sytuacja juz nie miała miejsca.

ps: jeszcze jedno do MONI: nie szukaj dziury w całym! szukasz jakiś dziwnych argumentów żeby dogryżć P.Świerczyńskiej. polecam na przyszłośc najpierw dokładnie się zorientować, a potem dopiero pisać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 10.03.2011, 10:53:57 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Moni napisał:
jak dla mnie to niech Pani Burmistrz zamknie sobie psa. Nie dosć, że zaatakował moja siostrę i porwał jej chleb, na który pracuje i za który płaci, to jeszcze chodzi po całej wsi i ludzi straszy, a tu małe dzieci są! Powinna świecić przykładem a nie czekac aż kogoś pogryzie lub zagryzie.



Widzę że pani raczej zależy na rozdmuchaniu tej sprawy niż na bezpieczeństwie mieszkańców (to takie polskie zachowanie) a tak na marginesie wdziałem dziś jadąc autem tego psa i muszę panią rozczarować bo ten pies nie jest pani Świerczyńskiej Suszę zęby

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 10.03.2011, 11:14:16 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Czytałem artykuł w zeszłym tygodniu w gazecie 7 DNI o liście najbardziej wpływowych ludzi w powiecie bełchatowskim i piotrkowskim znalazłem coś ciekawego w internecie na ten temat http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/803952,najbardziej-wplywowi-belchatowa-zaglosuj-w-plebiscycie,id,t.html

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 11.03.2011, 15:50:59 Odpowiedz z cytatem
Mirosław
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 3

Register IP:


KSR-Z napisał:
Czytałem artykuł w zeszłym tygodniu w gazecie 7 DNI o liście najbardziej wpływowych ludzi w powiecie bełchatowskim i piotrkowskim znalazłem coś ciekawego w internecie na ten temat http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/803952,najbardziej-wplywowi-belchatowa-zaglosuj-w-plebiscycie,id,t.html


Mam pytanie ile dostajesz forsy za rozprowadzanie tych informacji i nagrywania sesji, jednocześnie polecając fragment z 20 minuty oraz jakiś artykuł Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1440x900
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 11.03.2011, 17:02:40 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Mirosław napisał:
KSR-Z napisał:
Czytałem artykuł w zeszłym tygodniu w gazecie 7 DNI o liście najbardziej wpływowych ludzi w powiecie bełchatowskim i piotrkowskim znalazłem coś ciekawego w internecie na ten temat http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/803952,najbardziej-wplywowi-belchatowa-zaglosuj-w-plebiscycie,id,t.html


Mam pytanie ile dostajesz forsy za rozprowadzanie tych informacji i nagrywania sesji, jednocześnie polecając fragment z 20 minuty oraz jakiś artykuł Pytajnik


5 zł za informację. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
A tak na serio to skąd Ci to przyszło do głowy ? Kto ma niby mu za to płacić ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 35 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon