FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Spotkanie forumowiczów

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 22.05.2004, 10:11:46 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Postanowiłem zabrać swój głos w sprawie zlotu forumowiczów w Zelowie. Jak najbardziej popieram ten pomysł. Trzeba postawić sobie pytania: kiedy ten zlot miałby się odbyćPytajnik Gdzie miałby się odbyćPytajnik Zwracam się do wszystkich forumowiczów zainteresowanych spotkaniem: Napiszcie swoje propozycje odnośnie tego zlotu (np. miejsce spotkania, data, godzina, sprawy organizacyjne itp. itd.). Ja osobiście uważam, że spotkanie powinno się odbyć w taki dzień, kiedy wszyscy będą mieli czas, np. w weekend lub w któryś dzień po zakończeniu roku szkolnego (mnie to już na szczęście nie dotyczy Uśmiech... ). Jeżeli chodzi o miejsce na spotkanie: powinno być to miejsce, które jest powszechnie znane i lubiane. Miejsce to powinno też pomieścić dużą liczbę osób. Może impreza pod chmurkąPytajnik Zgłaszajcie wszelkie pomysły. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zrobienie grilla. Przecież jeść coś trzeba. Forumowiczów jest dość sporo ale myślę, że gdyby były ze dwa lub trzy grille to wszyscy by się najedli. Jeżeli wśród forumowiczów są wegetarianie to i dla nich by się coś znalazło (grillowane warzywa - pycha). To jest mój pomysł. Zrozumiem jeżeli się nie spodoba. Jestem otwarty na wasze wszystkie propozycje więc zgłaszajcie je tutaj. Im więcej ciekawych pomysłów tym lepiej.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.05.2004, 12:03:44 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


W Zelowie ciężko chyba będzie znależć miejsce, które byłoby odpowiednie do takiej "uroczystości", jeśli mogę tak to nazwać.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 23.05.2004, 09:55:25 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Co do miejsca, to przewinął się pomysł Patyków i myśle, że jest znakomity. Co do czasu, to jakaś sobota, np czerwcowa. Uczniowie, studenci, piszcie od kiedy macie czas, i ustalimy jakiś termin.
Grill to rewelacyjny pomysł, niech się zgłoszą osoby, które maja grilla w domku i mogą go przywieźć.
Reszta, to nasza inwencja. Macie autka i sprzęt grający, można włączyć muzyczkę. Ktoś potrafi grac na gitarze, jeszcze lepiej.
Myślę, że jadło i napitek kazdy przyniesie sobie sam. Każdy wie co chciałby zjeść i wypić i w jakich ilościach, więc przyniesienie prowiantu ze sobą będzie w moim przekonaniu najlepszym rozwiązaniam.
Ostatnia kwestia, jaka przychodzi mi do głowy, to skład imprezy. Ja mam następującą koncepcję. Forumowicze i osoby przez nie zaproszone. Myślę, ze im więcej osób, tym lepiej i każdy z nas może przyprowadzić ze sobą znajomych, przyjaciół. A co Wy o tym sądzicie? Może jednak ścisłe grono internautów?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 06:10:08 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Teoretycznie im więcej osób tym lepiej. W praktyce jednak to różnie bywa. Może dojść do sprzeczek, bijatyk. Po co takie problemy?? Chciałbym wierzyć, że na spotkaniu wszystko będzie ok ale część forumowiczów pewnie będzie piła alkohol a po alkoholu różnie młodzież się zachowuje. Komuś się coś nie spodoba i wyskoczy z rękoma. Jeżeli ktoś przychodzi na spotkanie z zaproszonymi przez siebie osobami to powinien brać pełną odpowiedzialność za te osoby. Jeżeli dojdzie do konfliktów, bijatyk to wylatuje z imprezy forumowicz i osoba towarzysząca. Oczywiście powinni wylecieć ci, co będą agesywni i będą się czepiać innych forumowiczów. To jest moje zdanie. Jeżeli chodzi o muzykę to zgadzam się z Romkiem. Jeżeli ktoś ma autko z potężnym sprzętem grającym to może przyjechać i puścić jakąś muzykę. Przy muzyce forumowicze będą się dobrze bawić (chyba).

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 08:10:35 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Jak najbardziej jestem za zlotem. Patyki też mi pasują. Terimin: Całe wakacje poza dwoma astatnimi tygodniami lipca (nie ma mnie wtedy). Wiecie zawsze można wymyśleć jakiś regulamin tego spotkanie i tam powinno być wszystko wyjaśnione i każdy by się pod tym podpisał i by było GLANC
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 15:34:57 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Troche popytałam i wiem, że można zrobić ognisko na Stanicy "Patyki", z tym że są pewne koszty do pokrycia wspólnego...

Wstępne koszty to 50.00 zł <na wszystkich> za ośrodek,
ale wszystko zależy od ilości osób, więc konieczne byłoby potwierdzenie przyjścia

wbrew pozorą są plusy:
1. jesteśmy bezpieczni, bo nikt nieproszony się nie dostanie
2. w razie deszczu jest się gdzie schować
3. ognisko jest zdecydowanie fajniejsze!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik Twisted Evil
4. jest dostęp do wody bieżącej
5. nie ma problemu z podłączeniem sprzętu grającego

propozycję poddaję pod rozwage zainteresowanych

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 17:50:02 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Bardzo dobry pomysł. Jestem jak najbardziej za Uśmiech... Tylko kto przyniesie sprzęt grający?? (jakieś porządne kolumienki by się przydały). Jeszcze tyle zostało do wyjaśnienia a czas ucieka Smuteczek Ludzie, zgłaszajcie swoje wszystkie pomysły Uśmiech... Wracając do tego ogniska to ja się na to piszę. Jest to chyba jak narazie najlepszy pomysł (Jagda swoim ogniskiem przebiła mojego grilla Smuteczek )

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 17:57:13 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja również uważam, że pomysł ogniska jest jak najbardziej trafny; Uznajmy, że miejsce już mamy, więc nie kombinujmy innego. Teraz została faktycznie sprawa sprzętu do załatwienia. No i oczywiście bardzo ważną kwestią jest tutaj konfrontacja z osobą, dzięki której oczywiście Forum istnieje. Przecież to Danon musi się na wszystko zgodzić, zanim cokolwiek będzie zrobione.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 18:10:51 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Ja myślę, że Danon się zgodzi. Podejrzewam, że przyjdzie na to spotkanie i będzie się świetnie bawił. Tego mu życzę i wszystkim pozostałym forumowiczom Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 18:39:50 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Bo mnie się ognisko już od daaaaaaaaaaaaaawna marzy Język
A co do Danona Arrow Jemu się zaproszenie należy, a nie obowiązek podjęcia decyzji Mruga 2

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 20:00:25 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


yyyyy. tego... musimy ustalic glownych organizatorów i ludzi odpowiedzialnych za to....bo jak tylko bedziemy pisac to nic nie osiągniemy... ja osobiscie Proponuje... Danona... jako człowiek jak najbardziej dorosły... (choć czasami mam wątpliwości)główny, administrator i twórca tego forum ... niech ten człowiek wszystko przemysli.... może jakąś ankiete zrobic w jakim terminie wszystkim odpowiada data imprezy.... itd :>

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 20:05:28 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Ja to tylko tu adminuje Uśmiech... a przecież nikomu nie zabronie zorganizować sobie forumowej imprezki, brooń Boże Uśmiech... nawet mogę być jej współorganizatorem.

Co do miejsca to patyki są chyba idealnym rozwiązaniem, bardzo klimatycznym. I myślę że przy tej decyzji pozostaniemy.
jagda napisał:
Troche popytałam i wiem, że można zrobić ognisko na Stanicy "Patyki", z tym że są pewne koszty do pokrycia wspólnego...

Ja jagdo jakoś byłbym za zrobiem imprezki poprostu na patykach na plaży.
Duże ognisko na piasku, woda, las, przestrzeń, wydaje mi się bardziej klimatyczne niż sama stanica. Ale dycyzje pozostawiam reszcie.
Jeśli chodzi o termin to jak najbardziej czerwiec lub początek lipca, najważniejsze aby były ciepłe nocki. Żarcie i picie tj. wspomniał wcześniej romek najlepiej będzie jak każdy załatwi sobie to we własnym zakresie. Muza... podejrzewam że wystarczy jakiś wolnostojący samochód z radyjem lub coś na bateryje.
Czekamy na odzew innych........

A tak przy okazji należy sie opierdziel Krzychowi (on wie za co Suszę zęby)

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 20:18:59 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Impreza jak najbardziej!Wykrzyknik!
Jak już bedzie wiadomo kiedy to nawet sobie wolne w robocie załatwie!Wykrzyknik
Hej Danon całkowice popieram Twoją kwestię dotyczącą organizacji - miejsca!Wykrzyknik! Bo jak by się ktoś źle poczuł zawsze ma dużo wiecej mijsca na własne potrzeby. A na stanicy to już nie jest to......
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.05.2004, 20:19:43 Odpowiedz z cytatem
Krzycho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


Ognisko!Wykrzyknik! bardzo dobry pomysł, pisze się na to, dopiero w lipcu, wcześniej jestem zajęty i nie mam czasu na takie imprezy.
Jak znam Danona to nic nie będzie miał przeciwko temu.
Co do miejsca to lepsze bedą same patyki a nie żadna stanica "nie jesteśmy starcami żeby mieć dach na głową" lepszy klimat. Trzeba pamiętać żeby OSOBY, poniżej 18 roku życia poprosili o pozwolenie rodziców.
Zaświatrzenie ma być wystawione przez NOTARJUSZA + znaczek skarbowy za 5 zł HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
OSTATECZNIE MOGE POMÓC W IMPREZIE!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Spotkanie forumowiczów 
PostWysłany: 24.05.2004, 21:27:45 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Krzycho jeżeli już ktoś na takie ognisko przyjdzie to chyba jest jasne że mu na nie pozwolono iśćJęzyk A tak wogole to kogo to interesuje czy może dana osoba iść czy nie, im więcej osób tym lepiej:) Dla mnie miejsce nie gra roli (jeśli mowimy o patykach i o stanicy oby dwa dobre). Na stanicy bylo by łatwiej z muzą. Co do terminu to napewno po zakończeniu roku szkolnego, ponieważ już będzie cieplej i cały czas wolne. Osoby zaproszone hm.. dobry pomysł. Jeśli ma być ognisko i każdy ma dla siebie prowiant przynosić to co to za rożnica ile osób jak każdy i tak tylko za siebie płaci.
Cytat:
musimy ustalic glownych organizatorów i ludzi odpowiedzialnych za to

A po co organizatorzy wystarczą osoby które drewno przyniosą tu nie ma co organizować wystarczy sie na forum umowić kiedy i o której. Ludzie przychodzą ze swoim żarciem, rozpalamy ogień i sie bawimy. Tylko że z dokladnym ustalaniem to trzeba poczekać do zakończenia roku szkolengo. Teraz możemy sobie tylko tak ogólnie poplanować a dokadniej to dopiero później sie pomyśli.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 3  
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon