FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 29.01.2011, 01:04:58 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
skamerować


Co najwyżej można ich nagrać Uśmiech...

Dziwi mnie czemu nie potrafisz tego zrozumieć, że nie którzy ludzie się tym interesują a nie mają czasu tego obejrzeć na żywca domu kultury, trzeba się liczyć z tym że jako radny jest się urzędnikiem publicznym i żadne "widzi mi się" nie powinno mieć miejsca ?!


A co do nagrywania wystarczy, mieć przeciętną kamerę , godzinę czasu na obróbkę i można wrzucać na YouTube, będzie się działo ;D

Martwi mnie też że pozostali radni nie mają nic do powiedzenia, ciągle te same głosy - nagranie zweryfikuje kto się udziela a kto dobrze na tym zarabia.


Ostatnio zmieniony przez Krytyk_Prawdziwy dnia 03.02.2011, 17:22:18, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 29.01.2011, 09:37:16 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


To może zaczniemy zbierać podpisy ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 29.01.2011, 10:13:32 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
"wyga"
Od Berlińskiego i Pawlaka niektórzy mogli by się dużo nauczyć.


buehehehe , no uśmiałam się jak norka , przepraszam Cie ale nie zgadzam się z Tobą , szczególnie jeśli chodzi o p.Berlińskiego

to p.Berliński powinien się uczyć od młodszych przede wszystkim kultury bo ta u niego pilnie poszukiwana

sesje odsłucham sobie dziś wiec puki co nie zabieram zdania w tym temacie , choć po komentarzach widzę że znowu były gwiazdy sesji

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 29.01.2011, 11:30:44 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Co do pana Pawlaka nie wiem ale raczej się nie przesłyszałem na społeczeństwo zebrane na sesji powiedział do mikrofony że jest to zboczeństwo co mnie irytuje i pokazuje jak co niektórym radnym nie jest na rękę by ludzie byli świadomi tego co się dzieje w naszej gminie . Bo jak wszyscy wiedzą nie świadomym społeczeństwem łatwiej rządzić ... Smuteczek Wyszła super inicjatywa od pani burmistrz z tym nagrywaniem by była pełna jawność tego co się dzieje , byśmy mogli monitorować sytuację naszej gminie .

Z innej beczki słyszałem że wczoraj w radiu był wywiad z naszą panią burmistrz czy ktoś przydatkiem słuchał i wie o co chodziło Pytajnik

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 29.01.2011, 11:33:21 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Dla przypomnienia jak by ktoś szukał

Witam wszystkich z racji tego iż sesja trwała aż 3 godz. podzieliłem ścieżkę na 2 części

1 http://w817.wrzuta.pl/audio/6NWwhFgjlxS/1
2 http://w817.wrzuta.pl/audio/8DLZcLQqUJW/2

Ponad to wyciąłem dla nie cierpliwych najbardziej istotne sprawy :

1. Wypowiedź Starosty bełchatowskiego na pismo pani burmistrz w sprawie różnych inwestycji powiatowych na terenie gminy Zelów
http://w817.wrzuta.pl/audio/5Swh43bhvu8/3


2. Sprawa nagrywania sesji na kamerę i publikacja na stronie Urzędu Miasta
http://w817.wrzuta.pl/audio/19Ctfm0hm36/4

3. Mocny i dość długi kawałek który moim zdaniem każdy powinien posłuchać by się w ogóle wypowiedzieć
http://w817.wrzuta.pl/audio/4TOLlLbjxvi/5

4. Wolne wnioski i interpelację
http://w817.wrzuta.pl/audio/9axV4oOEFNK/6

Życzę miłego słuchania i czekam na wasze przemyślenia Uśmiech... Uśmiech... Uśmiech... Uśmiech... Uśmiech...

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 30.01.2011, 09:31:24 Odpowiedz z cytatem
fishu21
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: PRZECZNIA\WROCŁAW
Register IP:


Też sobie przesłuchałem części nagrania.

Ten irytujący człowiek (zdaje się, że jest przewodniczącym) stwierdził, że mała część społeczeństwa jest zinformatyzowana.

No to może należałoby to zmienić. Nowa ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci z zeszłego roku daje samorządom duże możliwości w tym zakresie:

ustawa -> http://www.abc.com.pl/serwis/du/2010/0675.htm
skrót -> http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/456515,jak_jednostki_samorzadu_terytorialnego_moga_wspierac_rozwoj_infrastruktury_telekomunikacyjnej.html

Poza dostawcami radiowymi w naszej gminie infrastruktury prawie nie ma. A może jak się robie kanalizacje to warto by było położyć kawałek światłowodu.... No, ale przecież droga 484 jest najważniejsz....

Jakby ktoś miał możliwość to proszę podrzucić komuś mądremu z rady ten dokumencik.

Druga sprawa jest taka, że fajnie by było, gdyby każdy z radnych miał skrzynkę @, na którą można napisać jakieś zapytania lub uwagi. To chyba powinien być standard. No ale pewnie ludziom z otoczenia przewodniczącego ten pomysł, by się nie spodobał.

W sumie to nie dziwie się, że część radnych była przeciwna. Gdyby ludzie ich posłuchali to na pewno na drugą kadencję nie zostaliby wybrani Mruga 2

Za to wysoka piątka dla radnej First. Nie znam kobiety, ale już lubię jej błyskotliwość.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 30.01.2011, 15:02:44 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


kurcze dużo tego słuchania , przy obowiazkach nie ma opcji wysłuchać od deski do deski

Panie Berliński nie mówi się "cóś" tylko coś to po pierwsze
po drugie KULTURA Wykrzyknik chętnie porozmawiam w tym temacie z panem nawet na ulicy ... cóż za prostak z Pana

no nic najmocniejsze kawałki wysłuchałam , według zapisu z konstytucji można nagrywać , wiec ja nie widzę problemu

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 30.01.2011, 15:13:10 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


EDIT: Post usunięty, złamanie regulaminu

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 30.01.2011, 15:53:24 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


ja jeszcze tylko dodam że wstyd mi że mieszkam w takiej gminie :/
na szczęście nie ja głosowalam na takich radnych Mruga 2 tylko jedna osoba na którą oddałam głos weszła , powinnam się chyba cieszyć bo teraz mogę z czystym sumieniem napisać , że ostatnia sesja to po prostu wiocha i cala rade bym odwołała

nie chce mi się wierzyć że ludzie głosowali na takiego Berlińskiego , Pawlaka czy Kaczmarka

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 31.01.2011, 16:44:29 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


fishu21 napisał:

Za to wysoka piątka dla radnej First. Nie znam kobiety, ale już lubię jej błyskotliwość.


Właśnie między innymi dlatego nie odwołałbym wszystkich radnych.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 02.02.2011, 17:59:09 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Widzę, że na powszechną krytykę tego forum zasłużył pan Berliński jako przewodniczący Rady Gminy Zelów. Mnie też osobiście wydaje się, iż pan ten nie jest wart na swoim stanowisku swojej diety którą dostaje, jak wyczytałem wcześniej jest ona najwyższa w całym powiecie bełchatowskim. Dlatego też mam propozycję do radnych skoro już poznaliśmy wartość pana Berlińskiego po jego sposobie i kulturze prowadzenia sesji to może czas jest zweryfikować, czy to co ten pan robi jest warte 2000 zł które otrzymuje. a może powinien na przykład dostać 1000 zł. Uważam tak, bo raz gmina jest biedna,dwa pełnienie funkcji radnego powinno być funkcją społeczną a nie formą dorabiania drugiej nieopodatkowanej pensji i moim zdaniem pan ten swoim zachowaniem nie zasługuje na tak wysoką dietę.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 03.02.2011, 06:50:06 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


Diiderot napisał:
pan ten swoim zachowaniem nie zasługuje na tak wysoką dietę.

Pewnie, że nie chamstwo powinno się tępić a nie nagradzać. Tylko, że radni zostali wybrani demokratycznie, przewodniczący też się nie mianował sam tylko został "wybrańcem" wybranych. I teraz tylko dzięki temu, że jest wolnośc słowa możemy sobie o tym popisać a panowie radni gdyby nas czytali zaśmiewali by się do rozpuku.
W gminach poniżej 15 tys. mieszkańców radni nie mogą mieć diety wyższej niż 50% tzw. kwoty bazowej, która w roku 2010 wynosiła 1835zł wychodzi 926zł na radnego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
PostWysłany: 03.02.2011, 16:30:20 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Prosiłbym wszystkich o kulturalne wypowiedzi skierowane do osób, których nazwiska padły w tym temacie lub podobnych.
Jeśli chcecie wypowiedzieć się co wam "ślina przyniesie na język" proszę o podpisanie się imieniem i nazwiskiem, bo w przeciwieństwie do mnie jesteście tu anonimowi (choć pozornie) i to na mnie i moim telefonie skupiają się skargi i zażalenia za wasze epitety.

ADMIN

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 03.02.2011, 19:00:33 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Danon napisał:
Prosiłbym wszystkich o kulturalne wypowiedzi skierowane do osób, których nazwiska padły w tym temacie lub podobnych.
Jeśli chcecie wypowiedzieć się co wam "ślina przyniesie na język" proszę o podpisanie się imieniem i nazwiskiem, bo w przeciwieństwie do mnie jesteście tu anonimowi (choć pozornie) i to na mnie i moim telefonie skupiają się skargi i zażalenia za wasze epitety.

ADMIN


Jak widać Pan Berliński chyba używa narzędzia jakim jest internet ...
Miałbym wielką prośbę do administratora o podanie konkretnej osoby, która skarżyła się na prawdę jaką wypowiadają użytkownicy forum.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 03.02.2011, 20:04:14 Odpowiedz z cytatem
Nemezis
Miętki
Miętki
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


Chyba jednak Panowie Radni są zinternetyzowani i jak widać tego szatańskiego narzędzia bardzo się boją, skoro ich (wszech)władza dotarła aż tu...swoją drogą nikt nikogo nie pomawiał, nie przekłamywał, więc nie wiem właściwie, o co tak naprawdę chodzi...czyżby pomysł PiS o inwigilowaniu internetowych forum dotarł aż do Zelowa? Ale ustawa żadna jeszcze nie weszła...JESZCZE obowiązuje wolność słowa. A może już mamy w naszym kochanym miasteczku Białoruś? Nie było pomówień, oszczerstw i kłamstw. A jak ktoś z siebie na sesji robi średniowieczną istotę i uważa swoich radnych za niezinternetowanych to winien się liczyć ze słowami krytyki ze strony tych, dzięki którym na tym stołku usiadł. A jak mu nie pasuje, to niech się zajmie czymś innym. Póki ludzie ich wybierają, są tam dzięki nam, mają się liczyć z tym, że będą i obserwowani i krytykowani. To nie Korea. Ps. Tak się wkurzyłam, że aż się zarejestrowałam!

_________________
Mam Internet i nie zawaham się go użyć!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 29 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon