FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 15.01.2011, 09:58:19 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


KSR-Z napisał:
OJ JAK MIŁO ŻE PAN PAWLAK SIĘ ODEZWAŁ MYSIĘ ŻE POWINIEN PAN CZĘŚCIEJ NAS ODWIEDZAĆ Uśmiech... MAM NADZIEJE ŻE DOCZEKAM SIĘ OD PANA ODPOWIEDZI NA TE PYTANIA KTÓRE JUŻ NIE RAZ ZADAWAŁEM ALE WIDOCZNIE MUSZĘ ZROBIĆ TO JESZCZE RAZ :

1 PYTAM PANA CZY JAKO RADNEMU OBECNEJ KADENCJI NIE JEST WSTYD ZA TE WSZYSTKIE ANONIMOWE OBRAŹLIWE OSZCZERSTWA W KIERUNKU PANI ŚWIERCZYŃSKIEJ Pytajnik

2. PYTAŁEM CZY JAK ZASYPIE PANA ŚNIEG PO USZY TO TEŻ BĘDZIE PAN PISAŁ INTERPELACJĘ CZY PO PROSTU ZGŁOSI PROBLEM ,PONIEWAŻ NADAL NIE WIEM CZEMU MIAŁA SŁUŻYĆ TA FARSA Z SESJI Pytajnik

3. Z RACJI TEGO IŻ JEST PAN MOIM ULUBIONYM RADNYM PRZYGOTOWAŁEM SIĘ MERYTORYCZNIE Z MATERIAŁÓW OGÓLNIE DOSTĘPNYCH Z CZASU KAMPANII WYBORCZEJ I PYTAM PO RAZ ENTY GDZIE PAN ZNALAZŁ TE WSZYSTKIE OBIETNICE PANI BURMISTRZ BO PRZEJRZAŁEM WSZYSTKO I NIC TAKIEGO NIE ZNALAZŁEM I JEŻELI SIĘ MYLĘ TO PROSZĘ O KONKRETNY MATERIAŁ LUB CZAS I MIEJSCE GDZIE TO BYŁO OBIECANE .

I NA KONIEC PROSZĘ MNIE NIE ROZŚMIESZAĆ ŻE JEST PAN BEZ STRON NY BO TO DLA MNIE JEST KOMEDIA .

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ NO CHYBA ŻE WOLI PAN DOSTAĆ TO SAMO W FORMIE PANA ULUBIONEJ INTERPELACJI Suszę zęby


ale po co krzyczysz Wykrzyknik!
bez caps locka też można było to napisać

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 15.01.2011, 11:46:17 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


tez sie pod tym podpisuję...Uśmiech krzywy
ciężko się czyta tekst cały pisany cpsl

///

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 15.01.2011, 11:49:38 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Jeśli mówi Pan że nie jest jednostronny to dlaczego po miesiącu pracy Pani burmistrz już chce Pan ją rozliczać z pracy, a Pana Malinowskiego który pracował przez 14 lat nie. Uważam że jeżeli przez te 14 lat Pan Malinowski nie umiał wybudować kanalizacji na głównej drodze to i teraz miał by z tym wielkie problemy, a jestem skłonny zaryzykować tezę że tak naprawdę do tej inwestycji mogło nie dojść. Zatem dlaczego nie ma żadnych interpelacji w celu poprawienia infrastruktury ulicy Kościuszki czy Piotrkowska ? Nie rozumiem przecież nikt Pana nie obraża, nikt nie wypowiada oszczerstw, a Pan wypowiada się jakby Pana w tym momencie ukrzyżowano. Dlaczego nie składał Pan interpelacji, kiedy Burmistrzem Zelowa był Sławomir Malinowski ? A Pan Chudzik sobie nie radził nawet z edukacją w Zelowie, więc o pomyślnej inwestycji drogowej to mógłby sobie pomarzyć. Nie rozumiem pańskiego zachowania. Proszę o odpowiedź w tej sprawie.

P.S Chciałbym poprosić użytkownika C4trm4n o godne zachowywanie się na forum i nie wklejanie jakichś dziwnych obrazków.
Pozdrawiam
P.P.S
Uważam że napisanie wypowiedzi z dużych liter służy podkreśleniu wypowiedzi, gdyby nie zrobiłby tego poprzedni użytkownik zastanawiałbym się czy właśnie w ten sposób samemu nie napisać własnej odpowiedzi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 15.01.2011, 12:54:36 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


ale po co krzyczysz Wykrzyknik!
bez caps locka też można było to napisać[/quote]

Piszę tak by pan radny widzał co piszę bo ma problem z odpisywaniem

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX320x480
PostWysłany: 15.01.2011, 12:57:30 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


w internecie używanie cpsl oznacza krzyk , i nie jest mile widziane na forach internetowych bo jest po prostu nie kulturalne a o ile dobrze pamiętam to ty sam prosiłeś o zachowanie kultury w wypowiedziach Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 15.01.2011, 16:58:52 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


deesis napisał:
w internecie używanie cpsl oznacza krzyk , i nie jest mile widziane na forach internetowych bo jest po prostu nie kulturalne a o ile dobrze pamiętam to ty sam prosiłeś o zachowanie kultury w wypowiedziach Uśmiech...


O zachowanie kultury i grzeczności prosił robson161. Suszę zęby
A do C4rtm4na : co miał pokazać ten obrazek wklejony przez Ciebie. Mówisz, że trolluje, w takim razie co oznacza Twój post.
Wpadłeś do dołu wykopanego dla mnie. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 15.01.2011, 21:14:52 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:

O zachowanie kultury i grzeczności prosił robson161. Suszę zęby


moja wypowiedz była do niego skierowana , jak pisałam swój post nie było wypowiedzi KSR-Z Uśmiech...
nie chciało mi się już zmieniać bo się spieszyłam , myślałam że nie cięzko się domyśleć do kogo skierowany był post


Cytat:
Uważam że napisanie wypowiedzi z dużych liter służy podkreśleniu wypowiedzi, gdyby nie zrobiłby tego poprzedni użytkownik zastanawiałbym się czy właśnie w ten sposób samemu nie napisać własnej odpowiedzi.


dokładnie o ten kawałek wypowiedzi robson161 mi chodziło , być może wynika to z braku znajomości zasad na forach Język

[/quote]

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 15.01.2011, 21:28:04 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


W pewnym sensie masz rację, ale moim zdaniem jeśli uważamy, że jeśli nasza wypowiedź ma mieć cechę podkreślającą to warto przy najmniej jedno zdanie, które jest oczywiście najważniejsze co chcemy dalej zawrzeć w naszej wypowiedzi napisać z dużych liter. Niechybnie napisanie całego postu z dużych liter jest pewnym zachowaniem, które może zostać nie najlepiej odebrane. Akurat dla mnie wielkie litery na forach internetowych nie są zaskoczeniem, tym bardziej jeśli wiadomo że są napisane w słusznej sprawie i pod wpływem chwili. Nasze forum różni się od innych tym, że tutaj rozmawiają ( piszą ) ludzie, którzy nie są z dwóch różnych miejsc, lecz z naszego miasta - Zelowa, dlatego w pewnym sensie nie obowiązują tu głównie reguły internetu, ale w pewnym sensie także nasze zelowskie tradycje, a jakie one są to chyba wszyscy wiemy.

Równie źle możemy zauważyć kilka postów wyżej słowo "niekulturalne" napisane nie tak jak powinno być, a zachowaniu interpunkcji nie wspominając - to chyba także nasza tradycja ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 15.01.2011, 22:00:17 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
głównie reguły internetu


Akurat ty kolego nie masz pojęcia o tych regułach, bo zasadniczo takie reguły w ogóle nie istnieją!

Jeszcze parę dni temu byłeś wielce oburzony że ktoś sobie na domenie zelow.eu katalog wstawił Suszę zęby i że zelów musi odkupić domenę ponieważ dużo europejczyków może przez nią wchodzić czy coś takiego powiedziałeś Suszę zębySuszę zębySuszę zęby bo to .eu

No więc nawet nie próbuj tu brylować... chlopak przeczytał... podniosło się ciśnienie i napisał... TYLE , nie ma co afery robić Uśmiech...

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 15.01.2011, 22:48:57 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Nie byłem oburzony tym że ktoś wystawił, lecz tym że gmina Zelów nie podejmuje żadnych działań w celu poprawy tej sytuacji. Prosiłbym użytkownika krytyk_prawidziwy, że jeżeli może to niech najpierw przeczyta w całości posty które napisałem a potem dopiero wypowiadał się na ich temat. Uważam że to właśnie regułą jest wypowiadanie się w taki sposób jaki użytkownik Krytyk_Prawdziwy prezentuje. Dla mnie taka "reguła" jest właśnie nieakceptowalna i obca. Jeśli wypowiadasz "coś takiego" to albo do swojej wypowiedzi dodaj link lub zacytuj.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 15.01.2011, 22:53:03 Odpowiedz z cytatem
swierkowaszyszka
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 22

Register IP:


No panie Pawlak naprawdę pojechałeś pan po całości. Faktycznie tak jak już wcześniej pisałam, za miejsca na liście trzeba się jakoś odwdzięczyć i bronić mentora. Widzę, typ podobny do przewodniczącego w swoich prostackich i niegramatycznych wypowiedziach. Dobrze, że się ujawniłeś to widać po całości twoją bezstronność wobec obecnej Burmistrz. Szkoda, że tym razem nie zabrakło jakieś 276 głosów (bo oczywiście twojego nie liczę). Daj spokój chłopcze i nie bierz się nigdy za to do czego nie jesteś stworzony. Baw się swoimi zabawkami na własnym podwórku bo do piaskownicy może i się dostaniesz ale budować zamków z innymi to ty już bez mamy nie potrafisz. Po prostu "żenada". I jeszcze pytanie: w czym Chudzik był aż takim fachowcem bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć, żeby się w Zelowie czymś zasłużył. No ale może nie chciał się chwalić bo i tak miał ciepłą posadkę. Dla petentów w urzędzie to też był nie bardzo uprzejmy. Co do twojej wypowiedzi to faktycznie politykiem nie jesteś ale społecznikiem też chyba nie, bo nie widziałam żebyś się w Zelowie udzielał.
Dodatkowo proszę o informację skoro ta inwestycja była tak ważna dla poprzednich włodarzy miasta ( a sądzę, ze była bo się promowali nią do samego końca) to dlaczego przetarg nie poszedł jeszcze w tamtym roku, tylko teraz trzeba to wszystko wraz ze sprawami formalnymi, zgodami, i częściowym brakiem pieniędzy na inwestycję załatwiać w tym roku.
Jedno jeszcze mnie cieszy z całości wypowiedzi na forum. Widać z kim mamy do czynienia i częściowo jacy ludzie z Gminy Razem zostali Radnymi choćby po wypowiedziach r7983.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 16.01.2011, 15:05:00 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


robson161 napisał:
W pewnym sensie masz rację, ale moim zdaniem jeśli uważamy, że jeśli nasza wypowiedź ma mieć cechę podkreślającą to warto przy najmniej jedno zdanie, które jest oczywiście najważniejsze co chcemy dalej zawrzeć w naszej wypowiedzi napisać z dużych liter. Niechybnie napisanie całego postu z dużych liter jest pewnym zachowaniem, które może zostać nie najlepiej odebrane. Akurat dla mnie wielkie litery na forach internetowych nie są zaskoczeniem, tym bardziej jeśli wiadomo że są napisane w słusznej sprawie i pod wpływem chwili. Nasze forum różni się od innych tym, że tutaj rozmawiają ( piszą ) ludzie, którzy nie są z dwóch różnych miejsc, lecz z naszego miasta - Zelowa, dlatego w pewnym sensie nie obowiązują tu głównie reguły internetu, ale w pewnym sensie także nasze zelowskie tradycje, a jakie one są to chyba wszyscy wiemy.

Równie źle możemy zauważyć kilka postów wyżej słowo "niekulturalne" napisane nie tak jak powinno być, a zachowaniu interpunkcji nie wspominając - to chyba także nasza tradycja ?


sa inne formy zaznaczenia swojej wypowiedz lub podkreślenia jej
np
robson161

robson161

widać różnice Pytajnik

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.01.2011, 08:20:58 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


A teraz może tak z innej beczki. Moje pytanie: Jak państwo oceniacie działania Gminy Zelów pod zwieszchnictwem pani Burmistrz w zwalczaniu zagrożenia powodziowego po ostatnich roztopach? Moja ocena to duży pozytyw za szybką i sprawną akcję. Myślę, że mieszkańcy Zelowa zagrożeni podtopieniami mieskający w okolicach stacji trafo i niżej położonej części miasta są tego samego zdania.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 17.01.2011, 10:41:32 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Diiderot napisał:
A teraz może tak z innej beczki. Moje pytanie: Jak państwo oceniacie działania Gminy Zelów pod zwieszchnictwem pani Burmistrz w zwalczaniu zagrożenia powodziowego po ostatnich roztopach? Moja ocena to duży pozytyw za szybką i sprawną akcję. Myślę, że mieszkańcy Zelowa zagrożeni podtopieniami mieskający w okolicach stacji trafo i niżej położonej części miasta są tego samego zdania.


Moim zdaniem Pani Burmistrz również lepiej sobie radzi po ostatnich podtopieniach, niż jej poprzednik w maju 2010 roku. Przynajmniej te ulice, które są położone niżej względem innych, nie wyglądają tak źle jak 9 miesięcy temu. Za to duży + Suszę zęby oraz widać wkład pani Świerczyńskiej w zapobieganiu nowych powodzi (m.in. kopanie nowych rowów przeciwpowodziowych).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 17.01.2011, 13:12:03 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Przejeżdżałem w sobotę po południu koło liceum i się bardzo pozytywnie zaskoczyłem , bo nie dość iż akcja została przeprowadzona na czas to nawet miałem okazję zobaczyć tam samą panią burmistrz ,która przyjechała w wolnym czasie na kontrolę do strażaków . Suszę zęby

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 22 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon