FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 12.01.2011, 22:20:20 Odpowiedz z cytatem
swierkowaszyszka
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 22

Register IP:


Ja powiem tak. Jeśli to prawda, że radni dogadują ewentualną sprawę jak wysadzić obecną Burmistrz ze stanowiska ze "starą" władzą to sprawa prędzej czy później ujrzy światło dzienne i będzie nadawać do prokuratury. Wiadomo, że częściowo radni muszą odwdzięczyć się panu M. za to że wciągnął ich na swoją listę wyborczą i za to, że "dostali się" na radnych. Zresztą sądzę, że sam wybór przewodniczącego tej rady miejskiej jest już żałosny z punktu widzenia wyborców. Widać tutaj pewne pociągnięcia za sznurki wewnątrz tego ugrupowania i sądzę także że radni spodziewali się innego podejścia obecnej Burmistrz, a przynajmniej takiego że się przestraszy większości z Gminy Razem. Jednak nie spodziewali się pewnie, że na posiedzenia Rady Miejskiej będą mogli przychodzić mieszkańcy i przyglądać się ich działaniom. Podoba mi się pomysł, że nawet jeśli ktoś nie może z mieszkańców być obecny na posiedzeniu można tutaj odsłuchać nagrania. Sądzę, że w Gminie Razem jest kilka wartościowych osób, które mogły zostać przewodniczącym rady jednak górę wzięły tutaj pewne polecenia i tak się stało jak się stało, że przewodniczącym został ponownie pan Berliński. Fachowość tego człowieka, jego kulturę osobistą, przemiłe usposobienie oraz chęć pomocy ludziom mogło pewnie ocenić wiele osób. Dla mnie wielkim zdziwieniem było to, że został on ponownie radnym, a wybór na przewodniczącego to już w ogóle tragedia. Sądzę, że jeśli ludzie będą widzieć, jak działa Gmina Razem, że są tylko po to aby torpedować pomysły obecnej Burmistrz to będzie to nie tylko gwóźdź do trumny do ewentualnego powrotu poprzedniego burmistrza ale i dla większości radnych. Muszę przyznać, że już widać pewne działania na plus Pani Świerczyńskiej a mianowicie dostęp społeczeństwa zelowskiego do informacji o tym co działo i dzieje się w Urzędzie. Jak "kolesiostwo" siedziało na stołkach to dawało sobie prezenty i odznaczenia. Własna autopromocja zawsze była ważniejsza dla poprzedniego Burmistrza i jego świty. Przecież właśnie po to ustawiono ten "kamyr" w parku za Biedronką. Swego czasu myślałam, że jak otworzę lodówkę to Burmistrz mi z niej wyskoczy, był po prostu wszędzie. Czas pokaże, czy obecna Burmistrz będzie wychodzić do społeczeństwa z pomysłami i z ich realizacją a nie tylko będzie widziała czubek własnego nosa jak poprzednia władza oraz czy nie będzie wymyślała jak porozmieszczać kolesiostwo na stołkach w szkołach, przedszkolach, ośrodkach pomocy i innych instytucjach powiązanych z urzędem. Jednak po głosach jakie słyszałam ze Starostwa w Bełchatowie i Urzędu Miasta w Bełchatowie jest dobrym fachowcem i odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.
Co do @eko. Proszę się nie tak nie wybielać na forum i nie robić z siebie takiego skruszonego człowieka który znowu chce pomóc i pokazać do czego była zdolna poprzednia władza. Czas pokaże czy jeśli nie "wkupi" się Pan w łaski obecnej Burmistrz będzie Pan jej takim zwolennikiem za rok lub dwa. No ale podobno niektórzy się zmieniają.
Co do radnego Pawlaka to widać że będzie on ulubieńcem wielu osób. Jego sposób wypowiedzi, rzeczowość, błyskotliwość i elokwencja jeszcze nie raz zaskoczą mieszkańców. Przecież raz już startował na radnego z list Samoobrony i się niestety nie "zakwalifikował" ale z tego co widać i słychać nareszcie dorósł do swojej roli i będzie rzeczowo i fachowo pełnił swoją funkcję. Mruga 2
Moi drodzy dajmy szansę choć na rok i dopiero oceniajmy p. Świerczyńską. Mnie 14 lat rządów p. Malinowskiego w pełności wystarczy. Pewnie zostawił on nie jedno śmierdzące jajo w urzędzie i teraz dopiero będzie widać jego działania m. in. tak jak w sprawie remontu drogi 484 której szczegółów nikt nie znał ale faktycznie promował się tą inwestycją do samego końca nawet dwa dni przed wyborami na stronie internetowej.
Dajmy szansę na rozwój tego miasteczka, na stworzenie zajęć dla młodych ludzi którzy nie mają co ze sobą zrobić, na stworzeniu placów zabaw dla dzieci w których nie będzie psich kup i urządzeń do zabawy jak za czasów PRL. W chwili obecnej widać w Zelowie ewidentny brak promocji miasta która została zaprzepaszczona choćby ze względu na zaniechanie organizacji Zlotów Pojazdów Militarnych na skalę jak była kiedyś. A przecież Zelów to miasteczko, wielokulturowe, z tradycjami kiedyś z rozrywką w postaci chociażby dyskotek na które zjeżdżała młodzież z okolicznych miejscowości, z lodowiskiem, miejscami pracy. Tym co dzieje się teraz w mieście nie zatrzymamy a tym bardziej nie przyciągniemy młodych ludzi, nie będą się utożsamiać z Zelowem. Nie spodziewam się, że zmiana Burmistrza która nastąpiła, przyniesie w ciągu kilku miesięcy oszałamiające zmiany, trzeba być realistą, ale sam dostęp do informacji o zadłużeniu gminy a co za tym idzie mieszkańców, dostęp do zdrowych zasad zatrudniania na "stołkach" po prostu wyjście do społeczeństwa i wyrażenie swoich za i przeciw co do inwestycji i spraw związanych z gminą musi być widoczne i podejmowane za wiedzą mieszkańców gminy.
A co do dróg w Zelowie, że są dziurawe. W Bełchatowie też są dziurawe bo niestety ale wyłączność na drogi w Zelowie jak i w Bełchatowie miała i jak sądzę ma nadal ta sama firma z Bełchatowa SA..L. Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 12.01.2011, 22:57:10 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie powiem! (omg)


Ostatnio zmieniony przez eko dnia 02.07.2011, 08:04:47, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1400x1050
PostWysłany: 12.01.2011, 23:07:21 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Zgadzam się w pewnych kwestiach poruszonych przez swierkowaszyszke w kilka miesięcy Rzymu z Zelowa nie zrobimy tylko trzeba czekać i obserwować co się dzieje w naszej gminie . Dziś wyszedł nowy numer Faktów bełchatowskich gdzie jest umieszczony bardzo duży artykuł z naszą panią burmistrz co mnie cieszy, iż nie dosyć że porusza bardzo trudne tematy w sposób jak czytałem bardzo fachowy i gospodarny , to dodatkowo cały powiat może dowie się gdzie zelów się znajduje Suszę zęby . Cieszy mnie to bo nasz pan były burmistrz to tylko udzielał wywiadów w informatorze zelowskim a naszą panią burmistrz to widziałem już w kilku większych gazetach co o czymś świadczy a poza tym zawsze jakaś promocja dla nas Uśmiech...

Ale tak serio to zachęcam do zakupu FAKTÓW Bełchatowskich bo jest o czym poczytać postaram się jutro jakiegoś pdf-a wrzucić Suszę zęby a tak w skrócie- temat powodzi i propozycja poprawy sytuacji , droga 484. itp.

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 12.01.2011, 23:09:04 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie powiem! (omg)


Ostatnio zmieniony przez eko dnia 02.07.2011, 08:05:32, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1400x1050
PostWysłany: 13.01.2011, 07:25:21 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


witam
Zachęcam do przeczytania wywiadu z p. Burmistrz w bełchatowskich Faktach!
Naprawdę jest o czym poczytać.
Są konkrety a nie mydlenie oczu..........
pzdr. forumowiczów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 13.01.2011, 14:00:21 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Rozmowa z Urszulą Świerczyńską, burmistrzem Zelowa





*

W trakcie przedwyborczej debaty kandydatów na burmistrza Zelowa, którą prowadziłam, mieszkańcy poruszyli wiele istotnych problemów. Obiecała Pani pomoc w ich rozwiązaniu. Zacznę od sprawy bardzo bulwersującej mieszkańców. Debata się odbyła w siedzibie straży pożarnej na ul. Dzielnej. To część miasta, która w maju 2010 r. uległa podtopieniu. Co zamierza Pani zrobić, żeby do podtopień nie dochodziło?
*

Zagrożenie podtopieniami jest niestety nadal realne. Ich powodem jest. m.in. zasypanie rowów. Tak uważają mieszkańcy. Ale to moim zdaniem tylko jeden z powodów. Mieszkałam na ul.Północnej, właśnie w tej podtapianej części miasta. Gdy jeszcze nie wybudowano tutaj kanalizacji, nie utwardzono terenu, nie było aż tak źle. Na walkę z podtopieniami mam 100 tysięcy złotych zapisane w budżecie przygotowanym przez mojego poprzednika. Mam też opracowanie przygotowane przez hydrologa, które przewiduje trzy rozwiązania. Najbardziej optymalne kosztuje 5 mln zł. I powiem prosto: nie mamy takich pieniędzy i przypuszczam, że mieć nie będziemy. Poza tym problem można rozwiązać mniejszymi środkami. Umówiłam się z mieszkańcami, że gdy śnieg zniknie, spotkamy się. Przejdziemy wspólnie z inspektorami nadzoru, którzy nadzorowali budowę kanalizacji ze środków unijnych, projektantami, pracownikami wydziału inwestycji, z przewodniczącym rady miejskiej w miejsce, gdzie były rowy. I wspólnie znajdziemy sposób najlepszy, najtańszy, najszybciej możliwy do zrealizowania. Prawdopodobnie będą to otworzenia ciągu rowów i zbiornik retencyjny wykopany jak najtańszym kosztem. Czekać nie można. Każda większa ulewa może się skończyć następną powodzią. Ale przewiduję problemy. Nie mamy uregulowanych stanów prawnych, rowy w części zostały posprzedawane. Będziemy musieli przechodzić z ciągami rowów przez tereny prywatne. A samorząd nie może wejść z inwestycją na prywatny teren. Uważam, że mieszkańcy muszą wiedzieć, jakie działania są podejmowane i w jakim kierunku idziemy. Już teraz się w tej sprawie z nimi spotykam. Mają ciekawe przemyślenia. Jak można mówić, że kanalizacja została wybudowana prawidłowo, skoro w czasie ulewy wypływa z niej woda - do góry! Ona powinna zbierać wodę.

Teraz wchodzimy z wielką inwestycją wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 484, która biegnie przez Zelów. Wybudujemy tam kanalizację sanitarną, deszczową, wodociągi, utwardzimy teren. Tym bardziej więc należy teren Zelowa doprowadzić do porządku.

*

Zelów, o czym mówiła Pani w trakcie debaty, jest bardzo zadłużony. Czy z tego powodu zażyczyła sobie Pani najniższego wynagrodzenia? Ustawa przewiduje widełki, wynagrodzenie od-do.
*

Na sesji rady miejskiej, gdy ustalano moje wynagrodzenie, poprosiłam o przyznanie mi najniższego, przewidzianego prawem wynagrodzenia. Uważam za nieetyczne, by burmistrz zadłużonego miasta zarabiał dużo. Poza tym burmistrz najpierw musi się wykazać. Niektórzy uważają, że jest to gra na kapitał polityczny, bo przecież jestem politykiem. Mam poglądy, które mi w życiu może przeszkadzają. Ale nie chciałabym bez nich żyć.
*

Zelów zaczyna potężną inwestycję za 69 mln zł wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 484.
*

VAT wzrósł, więc kosztorys będziemy aktualizować. To potężne wyzwanie. Inwestycja wzdłuż drogi nr 484 polega na budowie kanalizacji deszczowej, sanitarnej, wodociągów - tam gdzie ich nie ma, na odbudowie nawierzchni, chodników. Powinna być zrealizowana w ciągu 3 lat. W 2011 r. będą zrealizowane roboty za 13 mln zł. Przetargi nie zostały jednak jeszcze rozpoczęte, choć procedury przetargowe powinny być rozpoczęte w III-IV kwartale ubiegłego roku. Nie ma jeszcze porozumienia z zarządem województwa, który przekaże nam obowiązki zarządcy dróg. Staram się je podpisać, bo większość robót będzie prowadzona w drogach wojewódzkich. Unikniemy być może potężnych kosztów zajęcia pasa drogowego. Cały czas prowadzę rozmowy z Urzędem Marszałkowskim, aby pamiętali o gminie Zelów. Nie ukrywam, że im nie odpuszczę i będę cały czas naciskać. Zelowa nie jest stać na tę inwestycję tak do końca. Przyznano nam przecież 33 mln zł dofinansowania na inwestycję za 69 mln zł. Jeśli więc po przetargach okaże się, że w Urzędzie Marszałkowskim zresztowały się pieniądze - powinny być przeznaczone dla gminy Zelów. Chcę też wystąpić do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, bo przecież dofinansowywuje takie inwestycje. W tym celu zaprosiłam wiceprezesa funduszu na spotkanie z radnymi. Zamierzam bowiem cały czas pracować z radnymi. Muszą wiedzieć, co się dzieje, bo to ważna inwestycja. Zatrudniliśmy firmę prawniczą, która ma nam pomagać. To wielka inwestycja prowadzone zgodnie z procedurami unijnymi. Firmy działające na terenie Unii Europejskiej mogą przystąpić do przetargów, które ogłosimy. Bardzo sobie cenię jawność postępowań przetargowych.
*

Ugrupowanie Pani poprzednika Gmina Razem ma 11 mandatów w radzie miasta i gminy. Teoretycznie nie ma Pani rady za sobą. Jak jest naprawdę?
*

Pracuję z radą. I mam nadzieję, że uda mi się przekonać radnych nie do swojej osoby, tylko do mojej pracy. Czy Świerczyńską ktoś lubi czy nie, dla mnie nie ma większego znaczenia. Jestem burmistrzem i mam określone zadania do spełnienia. I to mieszkańcy zdecydowali, że powstał taki układ. Mnie to utrudnia pracę i utrudnia pracę radnym, którzy by widzieli kogoś innego na stanowisku burmistrza. Ale to może głęboka mądrość mieszkańców, którzy każą nam sobie nawzajem patrzeć na ręce.
*

Przewodniczącym rady miasta i gminy jest Wincenty Berliński - od wielu kadencji. Stanowiska w radzie też wzięli ludzie pani poprzednika.
*

Stanowiska w radzie zostały podzielone zgodnie z tym, co sobie ustaliła rada, w której Gmina Razem dysponuje większością.
*

W czasie debaty mówiła Pani o stylu pracy rady miejskiej. O tym, że w czasie sesji odczytywane są tylko tytuły uchwał, a potem kto za, kto przeciw. Dyskusji żadnej. Ale przecież styl pracy rady miejskiej nie zależy od burmistrza.
*

Już nie są odczytywane tylko tytuły uchwał. Radni Gminy Razem mają wiele dobrych chęci. Niezależnie od tego, że wszystkie sprawy są omawiane na posiedzeniach komisji, to każda uchwała jest referowana w trakcie sesji przez kierownika referatu, który przygotował projekt Na naszych sesjach jest bardzo dużo mieszkańców. Są bardzo zainteresowani tym, co się dzieje w urzędzie. Bardzo mnie to cieszy. To może slogan, ale my, urzędnicy, pracujemy dla ludzi, którzy muszą wiedzieć, co dla nich robimy. Dlatego się nie boję rady. Kiedyś dziennikarz zapytał mnie w czasie sesji, czy nie boję się widząc, jak radni głosują. Odpowiedziałam, że się nie boję, bo widzę na sali mieszkańców. To oni ich za cztery lata rozliczą. Tak samo jak mnie.
*

Czy mieszkańcy są informowani o sesjach rady miasta i gminy?
*

O ostatniej sesji mieszkańcy zostali poinformowani za pomocą obwieszczenia wywieszonego na słupach ogłoszeniowych i na stronie internetowej urzędu. W ten sposób będą informowani do końca mojej kadencji, bo uważam, że tak powinno być. Dodatkowo biuro rady wystąpiło o opinię prawną, czy można filmować sesje rady, by były dostępne na stronie internetowej. Sesje rozpoczynają się o 13. pracujący nie mogą przyjść. A tak wejdą na stronę i będą mieli pełną informację.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 13.01.2011, 16:11:17 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Dzięki że mnie wyręczyłeś Uśmiech...

Podoba mi się pomysł ze zbiornikiem retencyjnym tanio szybko i oby dobrze
Poza tym przybędzie nam jakaś nowa kałuża w Zelowie bo choć patyki blisko to same Pabianice i Zduńska tam przyjeżdżają Suszę zęby

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 13.01.2011, 17:03:28 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Bardzo dziękuje za odpowiedź. Jeśli ma Pan/Pani nagranie z tego spotkania prosiłbym o link lub informację gdzie takowe się znajduje. Dziękuje także za złożenia możliwości takich spotkań w Domu Kultury. Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 13.01.2011, 22:15:31 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Mówiąc kolokwialnie :

Ma kobieta POWER Suszę zębySuszę zębySuszę zęby

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 13.01.2011, 22:19:32 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


...ale to nie jest cały artykuł Pytajnik Wykrzyknik jest jeszcze reszta na stronie 13

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 13.01.2011, 22:24:06 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


podrzuć skana Uśmiech...

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 14.01.2011, 07:07:46 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


a czytaliście?
w tym samym nr Faktów w rubryce "Fikołki Towarzyskie"(str.10)tytuł:"Szansa także na wyborczy sukces",
można sobie poczytać o jednym naszym forumowiczu.
P.Badziak robi się bardzo popularnym mieszkańcem naszego miasta,ale nie tylko naszego.
w Bełchatowie też już o nim głośno...
pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 14.01.2011, 08:43:07 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


By nie naruszyć praw autorskich resztę artykułu opublikuje jak ukaże się nowy numer bo jest to tygodnik i do czasu jak jest w kioskach to publikacja jest zakazana .

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 14.01.2011, 12:11:35 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


KSR-Z napisał:
Dzięki że mnie wyręczyłeś Uśmiech...

Podoba mi się pomysł ze zbiornikiem retencyjnym tanio szybko i oby dobrze
Poza tym przybędzie nam jakaś nowa kałuża w Zelowie bo choć patyki blisko to same Pabianice i Zduńska tam przyjeżdżają Suszę zęby


Moim zdaniem budowa rowów to chyba najlepsze rozwiązanie, bo teraz najważniejszą inwestycją jest budowa drogi 484. Zbiornik retencyjny to też dobra inwestycja. Na ul.Kopernika wcale nie ma rowów, bo wszystko było zasypane ziemią jeszcze przed powodzią w maju ubiegłego roku. Najgorzej mają właśnie ulice Złota, Północna, Kopernika i Jana Pawła II, bo są one położone niżej względem innych ulic.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 14.01.2011, 13:52:37 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


"Fakty Bełchatów napisał:
Szansa także na wyborczy sukces.
W okresie świątecznym w jednym z najpopularniejszych teleturniejów "Jaka to melodia" wystąpił 23-letni Mateusz Badziak z Zelowa. Absolwent Politechniki Łódzkiej, który studiuje zarządzanie. W ostatnich wyborach samorządowych kandydował bez powodzenia na radnego z listy Gminy Razem. - Skoro w tych wyborach się nie udało, uda się w następnych - powiedział prowadzący Robert Janowski wyrażając nadzieje że Mateusz (w programie uczestnicy są przedstawiani z imienia) będzie sławny dzięki programowi "Jaka to melodia".
Popularny teleturniej może być więc dla Mateusz szansą na sukces - także wyborczy. W ostatnich wyborach uzyskał dobry wynik. Głosowało na niego 141 osób. Pewnie znów wystąpi. Także dlatego że będzie się chciał odegrać. W "Jaka to melodia" wyłozył się na piosence Toma Jonesa. To nie była "Sex bomb" tylko "Delilah".


Ogółem tematyka faktów pozostaje nadal w czasie wyborczym. Stad też zapewne ta notka na mój temat.
Cóż mogę powiedzieć. W JTM pojawiam się regularnie co pół roku od 4 lat. Czasem się wygra więcej a czasem mniej. Czy JTM przyczyni się do jakichkolwiek sukcesów w moim życiu osobistym?? Nie wiem.
Aczkolwiek czasem zdarzyło się, że zostałem rozpoznany w klubie studenckim w łodzi przez kilka fanek programu więc może to działaUśmiech...Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 20 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon