FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Pralnia -> Ban

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.01.2011, 16:13:22 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


ludzie o co wam chodzi Pytajnik?
caly czas mowicie ze jestem idiota Pytajnik?
i ta cenzura
co napisze temat to idzie do kosza
zal
i straszycie mnie banem
wiem ze troche przesadzilem ale juz od razu ban PytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnik
za co Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
dobra ]
musze ogarnac wasa i siebie samego
Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
przepraszam wszystkich forumowiczow
dlugo juz mnie tu nie bedzie
HASTA LA VISTA Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

_________________
Mam bana Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
PostWysłany: 04.01.2011, 16:54:41 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


DziadkuAU i tak dostaniesz bana więc nie zaśmiecaj forum. W dodatku podszyłeś się pod mój nick na swojej stronie domowej.
Danon zrób z nim porządek jak najszybciej. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.01.2011, 17:09:26 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


z tobom powinni zrobic ukasy i ze swierkowaszyska
to wy zasmiecacie forum bo se posty nabijacie
zal WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!

_________________
Mam bana Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
PostWysłany: 04.01.2011, 17:12:18 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


to i rak chyba moje ostatnie posty na forum
i zycze ci bana swierkowaszyszka
i tobie tez ukasy
zycze wam bana bana bana bana bana
i uwierzcie w to UFO WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!

_________________
Mam bana Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
 Ban 
PostWysłany: 04.01.2011, 17:22:47 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


dzieki bardzo ja chce bana bo mam 100 postów
i dzieki za pisanie na forum Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
niech ufo porwie to forum na swoja planete
hasta la vista Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

_________________
Mam bana Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Pralnia
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon