FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Anonimowe Forum. Czy to dobry Pomysł?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 01.04.2004, 12:59:54 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Logując sie na Forum podajecie tylko e-mail, login, i hasło oraz dodajecie swój emblemat. Czy nie lepiej by było gdyby profil użytkownika byłby bardziej rozbódowany Question Question . Nie mówie żeby wymuszał podanie wszystkich danych o sobie, włącznie z "nazwiskiem panieńskim matki" LOL LOL . Jednak możnaby było bardziej rozbudować. Choćby o wiek, imie i nazwisko itp.(tak żeby nie czuć sie anonimowym).

Chociaż Zelów jest małym miasteczkiem gdzie prawie wszyscy znają się z widzenia. LOL LOL

Idea Ten temat pozostawiam do dyskusji........ Idea

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 01.04.2004, 13:19:01 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


oojj wydziwiasz Cartman... bedziesz chcial zobaczyc kto kim jest... to spytasz sie na gygy czy w mailu... zreszta nie kazdy bedzie mial ochote na wpisywanie swoich danych w proflilu... większosc ceni sobie anonimowosc LOL przynajmniej tutaj Uśmiech... zreszta to nie servis randkowy Evil or Very Mad

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 01.04.2004, 13:20:59 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


No nie wiem Cartman... Szczerze mówiąc nie chciałbym w necie podawać swojego nazwiska... Ale sęk w tym, że tu większość i tak się zna to tam nie robi im różnicy...
Można by zrobić, że wgląd do takich danych mieliby użytkownicy, którzy mają jakieś doświadczenie na forum...

ale i tak pozostałby jeden problem...
jak Danon miałby sprawdzać autentuczność danych??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 01.04.2004, 13:47:51 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Temat jest otwarty i można o tym porozmawiać.
Już wsześniej o tym myślałem, ale mając doświadczenie co do internetu to wiem, że większość osób nie lubi podawać swoich danych tj. np. Nazwisko. Nie wiem jak by to wyglądało tutaj...
Jeśli już poruszyliście ten temat to jest wiele możliwości w jego realizacji. Można dodać następujące dane które będą wyświetlane w profilu:
- imię i nazwisko (wiąże się z tym również pokazywanie w którym dniu jacy użytkownicy obchodzą imieniny)
- data urodzenia (podanie daty generuje automatycznie wiek oraz wyświetlenie użytkowników obchodzących urodziny)
- wyświetlanie płci
- wyświetlanie znaku zodiaku
- dodanie własnego zdjęcia
- wyświetlenie grup do której przynależy dany użytkownik
- własny blog (czyli jakieś zapiski, informacje, które inni użytkownicy będą mogli zobaczyć)

Macie w czym wybierać. I to czy dodam te komponenty zależy tylko od was. Jeśli będziecie mieli ochotę podawać któreś z powyższych danych, i bedą one prawdziwe to nie ma problemu.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 01.04.2004, 14:01:47 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Ja na to się jak najbardziej pisze na ten pomysł. Moge podać wszystkie z wyżej wymienionych ( przez danona) danych przecież nie piszemy tutaj żadnych żeczy za które mamy się wstydzic więc możemy podawac swoje dane ( przynajmniej ja tak mysle). Ale o ile znam zycie to większość osób nie wpisała by poprostu swoich danych. Chyba że trzeba by było podać je pod przymusem żeby się wogóle zarejestrować, lecz moge sie założyć ze niektórzy by powpisywali jakieś bzdury lub fikcjne dane.
Moim zdaniem można takie cos wpuścic w życie i zobaczyć jak by to wyglądało i jeśli by nie wypaliło to by się cofnęło do wcześniejszego stanu. Trzeba by się wtedy liczyc z tym, że część osób by odeszło, ale tylko ci którzy zarejestrowali się po to aby ludzi wnerwiać. Choć napewno niektórzy nie życzą sobie wyświetlania swoich danych i oni też by się więcej nie wypowiadali, takie jest (moim zdaniem) ryzyko tego pomysłu.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 01.04.2004, 21:45:36 Odpowiedz z cytatem
Sassa
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: No z .... Zelowa
Register IP:


Wedlug mnie powinno sie znajdowac wiecej danych,np te ktore wymienil Danon,ale powinny zostac tak ulokowane, zeby nieproszony gosc nie mogl z nich korzystac( mowie o nieforumowiczach itp.)Takie informaje przydalaby sie zeby spojrzec z kim w miare ma sie do czynienia Uśmiech... Język

_________________
Sasek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.04.2004, 04:55:34 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Oj Panowie, macie dziwne problemy Mruga 2 ja znalazłam sposób na dowiedzenie się z kim rozmawiam i ile ma lat. Fakt, że to nie wszystko tłumaczy ale poco np znak zodiaku??
Zresztą wszystkie te wiadomości można uzyskać przez "PW", jak ktoś nie chce podać na prv to przy logowaniu też nie poda.

PS. Jestem przeciw

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.04.2004, 12:50:30 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


również jestem za Exclamation Exclamation Wiecie jakby było miłko komuś gdyby na stronie głównej FORUM zobaczył że ma dzis imieniny i ma życzenia od administratora, moderatorów, i innych użytkowników FORUM. Od razu człowiek by sie wtedy lepiej poczuł. Mruga 2 Wiadomo że co niektóre pola były by nie wypełniane ale te które przynoszą "korzyści duchowe"(imieniny,urodziny) były by z chęcia podawane. Po za tym na FORUM są Sami Swoi LOL LOL , więc czemu nie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 07.04.2004, 14:34:03 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Hmmmmmmmmmmmmmmmmm. nie wiem taki dziwny temat . Przecież forum prawie podkreślam prawie nie jest anonimowe bo i tak prawie sie wszstkich ludzi zna. Wieć nie wiem czy jest sens. Zależy jak kto lubi niektórzy lubia być bardziej, niektórzy mniej anonimowi. Wiadaomo można wrzucić to o tych imieninkach i urodzinkach eheheheh. Nawet fajne by to było.


Ale raczej jestem na nie jeśłi chodzi o jakies większe rozbudowanie tych wiadomości o forumowiczach. Kilka tam opcji można dodać ale nie przesadzać hyuahauyahuy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Anonimowe Forum. Czy to dobry Pomysł? 
PostWysłany: 07.05.2004, 15:38:16 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


W tym temacie ludziaczki jest napisane,ze rozbudować swoje dane o sobie..z jednej strony to dobry pomysł,zeby wiedzieć o czyiś imieninkach(sgn ma racje),a zdrugiej to nie,ponieważ ludzie sie znają i w ogóle...A co ja mysle na ten temacik....to samo co wszyscy... Smuteczek ..niemam swojego zdania..pzdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon