FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 22.11.2010, 20:51:37 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


jak dla mnie pod pseudonimem swierkowaszyszka moze sie kryc nawet spiderman. wazne by bylo za 4 lata pelnowymiarowa sala gimnastyczna, basen i kilka placow zabaw tak jak obiecano. wiecej mi do szczescia w zelowie nie potrzeba.

orlik sie buduje, w przyszlym roku wyremontuja kosciuszki i piotrkowska wiec mielibysmy wreszcie zelow na miare UE.

a jezeli fakycznie, pod tym pseudonimem kryje sie nowowybrana pani burmistrz to z mila checia przeczytalbym czy ten basen, sala i place zabaw, to byly jedynie slogany wyborcze, czy jest juz jakas koncepcja na to jak pozyskac srodki, gdzie zostaloby to wybudowane? skad wziac pozniej kase na urzymanie tego? nie mialem okazji przyjsc na spotkanie wyborcze by zadac pytanie a w 1,5h debaty nie uslyszalem odp na to pytanie.

moze jakies wspolfinansowanie przez starostwo? patrzac na wyniki wyborow zostanie utrzymany pewnie obecna koalicja w powiecie (w korym jest jakby nie bylo psl<?>), milo byloby gdyby starostwo w koncu zajrzalo do zelowa, bo z tego co widze to zajmuje sie jedynie budowaniem w belchatowie. zelow to tez powiat.

tak czy siak to nawet milo, ze pani burmistrz zaglada na forum i wchodzi w dyskusje z forumowiczami. ma to swoje plusy i jest to juz jakis krok do przodu. choc na dluzsza mete moze okazac sie... zgubny.


co do rzadzenia i braku wiekszosci w radzie. burmistrz moze byc blokowany bez wiekszosci. co gorsza, radni moga za 2-3 lata, skutecznie blokujac, powiedziec, ze nic nie jest robione. do ludzi niekoniecznie moze trafic argumentacja, ze to przeciez radni blokuja. rozne sytuacje w polityce widzialem czy slyszalem. nie wiadomo tez jak zachowa sie spoleczenstwo. ludzie glosujac tak jak zaglosowali nie tylko chcieli zmiany burmistrza. ludzie naprawde chca by w zelowie zaczelo sie cos dziac. za pol roku nie zobacza zmian i moze zaczac sie gadanie...

a to gadanie w zelowie jest okrutne i moim zdaniem to ono zniszczylo obecnego burmistrza. wystarczyly hasla "stivex" i "kosbruk", syrektor LO i ludzie hurtem poszli glosowac przeciw.

swoja droga wciaz nie rozumiem glosujacych.
skoro wiecej niz 50% glosowala przeciwko burmistrzowi, to czemu tak ochoczo poparli jego radnych? przeciez to jest nielogiczne:) obstawiam, ze ludzie sa slabo wyedukowani i pewnie spora grupa nie wie do tej pory na jakie ugrupowanie glosowala, wazne, ze zaglosowala przeciwko malinowskiemu -> stivexowi -> kosbrukowi.

owszem zdarzaja sie w polsce miasta, gdzie urzedujacy burmistrz/prezydent nie ma wiekszosci w radzie ale o ile dobrze kojarze 9 radnych z 1 partii opozycyjnej na 15 to jakis nokaut w skali kraju. najlepiej byloby chyba gdyby sie po prostu dogadano, znaleziono jakis consensus. ale w swiecie polityki (patrz po-pis) nie zawsze jest to mozliwe.

no no. ciekawie nam sie to ulozylo. 1 miesiac temu nie uwierzylbym w taki scenariusz. a dzis? zycie:)

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.11.2010, 22:23:22 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Panie M.B. W swoim poście obiecałem, że nie będę czynił do Pana aluzji. Zawsze dotrzymuję słowa, jednak tylko pokuszę się o jedno określenie: jest Pan "zielony" politycznie jak Pana wizerunek na tym obrazku, tak jak jak w przeszłości. I tyle mam do dodania i kończę polemikę na ten temat.
Zabrakło mentora, który prał mózgi i wkładał swoje słowa w usta innych? Kiedyś byłem taki sam jak Pan z tą różnicą, że zawsze miałem swoje zdanie i zależy mi do tej pory na pomocy dla mieszkańców gminy , a moje dyskusje i stawiane pytania nie podobały się niektórym zrzeszonym wokół "Mentora".
Tak jak kiedyś napisałem "człowiekiem się jest, Burmistrzem się bywa" Jeśli tego Pan nie zrozumie moja dyskusja z Panem nie ma najmniejszego sensu.
Mimo wszystko jestem pełen uznania za osiągnięty przez Pana wynik wyborczy i życzę powodzenia. Jeśli to co Pan pisze to własne Pana odczucia to jestem spokojny o Pana przyszłość.
Swoją polityczną głupotą narobiłem kiedyś wiele złego np. Burmistrzowi Jóźwiakowi i nie jestem w stanie nigdy wyrównać wyrządzonych mu swoim postępkiem krzywd.
Moja rada! Niech Pan nie postępuje tak jak ja. Zanim poczyni Pan pewien ruch niech Pan go przeanalizuje na kilkanaście sposobów, a najlepiej skonsultuje go z kimś bardziej doświadczonym od siebie. Ja tego nie zrobiłem i moje odczucia w tej kwestii są bardzo niesympatyczne.
Nie ma do Pana o nic żalu. Życzę Panu jak najlepiej.
Pozdrowienia i szacunek dla Pana rodziców. Dla Pana też oczywiście!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.11.2010, 07:43:59 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


swierkowaszyszka napisał:
@C4rtm4n prawdziwy detektyw z paszportem Polsatu. Naprawdę trafiłeś w 100%. Chyba zamilknę bo jak zaczniesz myśleć i nie będziesz już mógł spać po nocach to zaczną cię nachodzić myśli, że sam napisałeś posty pod moim nickiem.


Paszport Polsatu był śmieszny 10 lat temu,
http://www.youtube.com/watch?v=m6cuNm9fMZg (film z 2000 roku)
i jakoś mnie nie rusza - nie ta epoka proszę Pani.

Mogłaby Pani sobie darować pisanie o sobie na forum w takiej formie jak robi to Pani teraz jako user swierkowaszyszka bo dla mnie to jest śmieszne aby tak postępował człowiek wybrany na burmistrza Zelowa.
Ja się nie ukrywałem więc Pani nie powinna tym bardziej.

swierkowaszyszka napisał:
Kto wywalił kasę na wielki kamień w parku aby się przy wszelkich okazjach przy nim promować zamiast na ogrodzoną piaskownicę i huśtawkę przy blokach, żeby psy nie lały dzieciom do piachu a na huśtawce albo na zjeżdżalni nie podarły sobie ubrań.


Teraz Pani będzie mogła się promować pod tym "kamieniem".

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 23.11.2010, 10:41:25 Odpowiedz z cytatem
George
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 21

Register IP:


C4rtm4n napisał:
George napisał:
.... Mam nadzieję, że dany przez Wyborców mandat zaufania p. Skowrońskiej nie okaże się straconym i wykaże się "nowy" Burmistrz realizacją choć częścią obiecanych inwestycji i działań na rzecz miasta.


Dokładny przykład tego jak sie w Polsce glosuje. Nie Za kimś a Przeciwko niemu. George wypadałoby wiedzieć na kogo się głosowało. Bo po Twojej wypowiedzi widać, że nie wiesz na kogo oddałeś swój głos. Brawo. BTW ja żadnej p. Skowrońskiej nie znam Uśmiech...

Żenuała


Błąd myślowy przy natłoku zajęć, ale myślę, że Tobie taka złośliwość nie przystoi. Co do głosowania to nie znam bardzo dokładnie nowej Pani Burmistrz, napewno nie osobiście, ale orientuję się kim jest i co reprezentuje. Co do głosowania przeciw komuś, to wolę wybierać "mniejsze zło" jeśli miałbym odpowiedzieć na Twój zarzut, oczywiście przy założeniu, że nie wiem na kogo głosuje. Co do "p. Maliniaka" to i tak miałem go już serdecznie dość!

PS: anonimowość anonimowością, wiadomo, że można dotrzeć do danych osób zalogowanych na forum, ale przypadkiem nie przekraczasz swoich kompetencji i nie pogwałcasz ochrony danych osobowych "smarując" oficjalnie nazwiska osób, które wymieniłeś przy ich nickach?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 23.11.2010, 10:58:43 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


Witam
po pierwsze baaardzo się cieszę, że rządy "Maliny" już się lada moment skończą! byle do zaprzysięrzenia nowej Pani burmistrz - moje gratulacje Pani Urszulo!!

Po drugie słyszałem, że Malinowski chce unieważnić wybory!Wykrzyknik
Wiecie coś na ten temat? i czy zamieścił w Urzędzie Miejskim sprostowanie kłamliwych słów z debaty?

po prostu ręce mi opadają patrząc na poczynania tego pana w ostatnich dniach!Wykrzyknik widać nie potrafi przegrywać z godnościąWykrzyknik

Napiszcie jeśli coś wiecie........
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1350x844
PostWysłany: 23.11.2010, 11:47:49 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


dziara napisał:

Po drugie słyszałem, że Malinowski chce unieważnić wybory!Wykrzyknik
Wiecie coś na ten temat? i czy zamieścił w Urzędzie Miejskim sprostowanie kłamliwych słów z debaty?


www.zelow.pl

"Słyszałem" - Jaki kamuflaż. Podziel się ze wszystkimi gdzie takie informacje można usłyszeć. Bardzo jestem ciekaw koleżanko Dziaro
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 23.11.2010, 12:15:26 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Z przyjemnością w dniu dzisiejszym przeczytałem sprastowanie pana Malinowskiego w sprawie kłamtw wypowiedzianych na debacie wyborczej pod kierunkiem nowej pani Burmistrz pani Świerczyńskiej. Mam jednak jedno zatrzeżenie gdyż sprostowanie to datowane jest na dzień 21.11.2010 roku a na stronie UM w Zelowie chyba pojawiło się dniu dzisiejszym. Stronę tą przeglądałem codziennie od kilku dni w wcześniej jakoś tego wpisu nie było widać.

Na forum tym , można to sprawdzić czytająć moje wcześniejsze posty, nie atakowałem personalnie pana Malinowskiego, ale po białoruskim modelu demokracji jaki nan zafundował w piątek przed wyborami, stawiająć straż gminną w dresach przy słupach ogłoszeniowych to bardzo cię cieszę, iż wybory przegrał. Mam nadzieje, że mieszkańcy Zelowa nie pozwolą aby człowiek stosujący takie metody do naszej lokalnej polityki wrócił.
Być może pan Malinowski myślał, żę raz zdobyta władza powinna być dożywotnia z opcją dziedziczenia, ale tak nie jest. Czytając posty osób popierających ustępującego burmistrza wynika , że społeczeństwo Zelowa jest ciemne i jak śmiało odwołać tego pana. Ja natomiast sądze, ze gdyby pan Malinowski potrafił dobrze wykonywać obowiązki jakie nałożyło na jego osobę społeczeństwo w poprzednich wyborał to w tych wyborach miałby poparcie takie jak pan prezydent Gdyni. I tyle nad płaczem po stracie poprzedniego burmistrza.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 23.11.2010, 12:41:56 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie wnikam jaką jeszcze inną "dziare" Pan zna, Panie Badziak.
Ale napewno nie jestem "panią Lipińską", jak Pan uparcie insynułuje. Choć przyznam, że chciałbym raz jeszcze mieć 20 lat!
Jeśli Pan wcześniej nie zrozumiał, to myślę że teraz już temat jest wyjaśniony!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1350x844
PostWysłany: 23.11.2010, 13:48:02 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Przez 14 lat rządów pana Malinowskiego nie został zagospodarowany teren
byłej zelowskiej cegielni, która jest obecnie schronieniem na meneli i żuli.
Mam nadzieję, że pani Świerczyńska coś z tym zrobi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.11.2010, 13:54:17 Odpowiedz z cytatem
ciekaw
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 17

Register IP:


a ja mam nadzieję, że zostanie coś zrobione z PATYKAMI.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1360x768
PostWysłany: 23.11.2010, 14:08:10 Odpowiedz z cytatem
swierkowaszyszka
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 22

Register IP:


Tereny za UM tam gdzie była cegielnia nie zostały zagospodarowane bo ich właścicielem jest najprawdopodobniej sponsor klubu sportowego. A mógł tam postać parking dla petentów UM.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 23.11.2010, 14:13:00 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Zgadzam się, bo Patyki to zbiornik, który był zanieczyszczony wielokrotnie
m.in. salmonellą i innymi świństwami. Psy sikają do wody, a później my się w tym kąpiemy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.11.2010, 14:18:11 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


@Ukas .... To po co sie kąpiesz skoro co roku jest widoczny zakaz kąpieli.


Ostatnio zmieniony przez C4rtm4n dnia 23.11.2010, 14:25:20, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 23.11.2010, 14:22:46 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja się nie kąpię, tylko widziałem napisy WoooW
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 23.11.2010, 18:05:31 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Ukasy napisał:
Przez 14 lat rządów pana Malinowskiego nie został zagospodarowany teren
byłej zelowskiej cegielni, która jest obecnie schronieniem na meneli i żuli.
Mam nadzieję, że pani Świerczyńska coś z tym zrobi.



żuli i meneli hm... no to ciekawe jak okreslic park kolo targowicy.... proponuje przejsc się tam i zobaczyc jakie osoby przesiaduja w jednym i drugim miejscu.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 15 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon